Szukaj

Siostry Oliferuk idą jak burza! Znają się z Jennifer Lopez i już niebawem przebiją seksowne siostry Godlewskie! [WIDEO]

Siostry Oliferuk zdradzają jak wygląda amerykański show-biznes od kuchni

Amerykański show-biznes to dla wielu wciąż niedościgniony świat pełen bogatych ludzi, luksusów i topowych gwiazd z pierwszych stron gazet. Niewielu Polakom udaje się spełniać american dream, do tego dość wąskiego grona zaliczają się siostry z Polski – Violet i Anna Oliferuk, które na co dzień mieszkają w Beverly Hills. Dla nich spotkanie w sklepie Jennifer Lopez czy Kim Kardashian jest normalne. W rozmowie z Jastrząb Post zdradziły, jak gwiazdy zachowują się na co dzień:

Na co dzień one są takie same jak my, nie wywyższają się. Mieszkamy w Los Angeles, ludzie nie zwracają na nich uwagi, to takie normalne, bo spotykamy tylu tych celebrytów na co dzień, że przyzwyczaiłyśmy się do tego.

Okazuje się, że mają patent na to, jak zaprzyjaźnić się z gwiazdami:

Tych celebrytów spotykamy praktycznie codziennie. To w sklepie spożywczym, u stylistów. Sylvester Stallone chodzi z nami na pilates, Jessica Alba chodzi na spining class. Przypadkiem spotykamy ich w takich środowiskach niekameralnych, moim zdaniem to jest najlepsza droga, żeby zaprzyjaźnić się i to jest dużo łatwiejsze tam, niż tutaj w Polsce.

Chcielibyście znaleźć się na ich miejscu?

Trzy siostry z Polski dostały się do finału Top Model w Los Angeles! Wspiera je Jennifer Lopez, Eva Longoria, Khloe Kardashian, Sylwester Stallone! [DUŻO ZDJĘĆ]

Lekarze są zaniepokojeni stanem zdrowia Sylvestra Stallone’a! Trafił do szpitala!

Jessica Alba urodziła! Od razu pokazała twarz dziecka w internecie


Czy to dobrze, że Donald Trump został prezydentem USA?

×