Weronika Rosati pierwszy raz publicznie po urodzeniu córki! Wróciła już do formy po porodzie? [WIDEO]

Weronika Rosati - Sephora Trend Report 2018

"Bardzo chcę być zadbaną mamą. Poza tym, trzeba też myśleć o ojcu, a nie tylko o dziecku" - powiedziała nam gwiazda

Weronika Rosati pierwszy raz publicznie po urodzeniu córki na Sephora Trend Report 2018

3 marca w warszawskiej Arkadii odbyło się pierwsze w tym roku wydanie Sephora Trend Report 2018.  Cykliczne wydarzenie organizowane przez gigantyczną markę wyspecjalizowaną w kosmetykach zawsze gromadzi pokaźny tłum gwiazd znanych ze swojego doskonałego stylu i miłości do nowinek w świecie mody. W pierwszym rzędzie zasiadają posiadaczki najgorętszych nazwisk w polskim show-biznesie – Julia Wieniawa, Katarzyna Zielińska… nie mogło również zabraknąć Weroniki Rosati! Piękna aktorka dopiero wróciła z USA po urodzeniu córeczki i po raz pierwszy od porodu zaprezentowała się na czerwonym dywanie. Udało jej schudnąć po porodzie? W rozmowie z nasza reporterką zdradziła jak wygląda jej życie niespełna 3 miesiące po narodzinach Elizabeth:

Ja nie mam wrażenia, że moje życie zmieniło się o 180 stopni, bo ja już nie pamiętam swojego życia zanim się zmieniło. Używam teraz o wiele mniej kosmetyków, chociażby dlatego, że chodzi o jakieś sprawy uczuleniowe i nie chcę zaśmiecać skóry mojej córki, no bo jednak dziecko cały czas się ociera o moją buzię. Mam nawet ślad, bo moja córka postanowiła mnie drapnąć. Najważniejsza jest wygoda. Bardzo chcę być zadbaną mamą, bo taki powinien być przykład dla dziecka, ja bym chciała dawać taki przykład swojemu dziecku. Poza tym, trzeba też myśleć o ojcu, a nie tylko o dziecku.

Weronika nie bez przyczyny nazywana jest ikoną mody. Córka Teresy Rosati, znakomitej polskiej projektantki, wie co w trawie piszczy i bezbłędnie dobiera stylizacje do swojej urody i sylwetki. Choć nie schudła błyskawicznie po porodzie nie schudła, a za pierwsze wrzucone zdjęcie została skrytykowana przez Internautów – w przeciwieństwie do innych celebrytek aktorka nie czuła presji i nie goniła szaleńczo za idealną sylwetką.

Zobacz:Weronika Rosati pochwaliła się córka przez Skype i opowiedziała o powrocie do formy! Jest też cudna fotka w iście hollywoodzkim stylu z Elizabeth [WIDEO]

W kreacji, którą miała na sobie, wyglądała perfekcyjnie. Welurowa sukienka w miodowym odcieniu idealnie zgrywała się z ciemnymi włosami aktorki i jej hollywoodzką opalenizną, a chociaż Weronika nie zdecydowała się na dekolt czy pokazanie zgrabnych nóg, naprawdę nie można było oderwać od niej wzroku.

Do swojej stylizacji świeżo upieczona mama dobrała wygodne, czarne botki na małym obcasiku i torebkę w tym samym kolorze ze srebrnymi elementami. Włosy ułożyła w charakterystyczne, romantyczne fale, a całość dopięła na ostatni guzik ledwo widocznym makijażem.

Piękna, szczęśliwa i promienna. Macierzyństwo zdecydowanie jej służy.

 

Weronika Rosati nie traci czasu! Zaledwie miesiąc temu urodziła, a już wyciska z siebie siódme poty na siłowni! Anna Lewandowska będzie z niej dumna

Weronika Rosati niedawno urodziła córeczkę i już paraduje w seksownym bikini! Wygląda bardzo smakowicie!

Weronika Rosati wzięła ŚLUB w USA? Jest mocny dowód!


Weronika Rosati - Sephora Trend Report 2018

Weronika Rosati - Sephora Trend Report 2018

Weronika Rosati - Sephora Trend Report 2018

Weronika Rosati - Sephora Trend Report 2018

Weronika Rosati - Sephora Trend Report 2018

Weronika Rosati - Sephora Trend Report 2018

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×