Sebastian Karpiel-Bułecka o kryzysie w małżeństwie. Tak naprawdę wyglądają jego relacje z Pauliną Krupińską [WIDEO]

Sebastian Karpiel-Bułecka

Sebastian Karpiel-Bułecka

Prasa od jakiegoś czasu rozpisuje się o kryzysie w związku Sebastiana Karpiela-Bułecki i Pauliny Krupińskiej. Co na to sami zainteresowani? Mamy komentarz Sebastiana!

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka to jedno z najpiękniejszych małżeństw polskiego show-biznesu. Prowadząca Dzień Dobry TVN i muzyk poznali się lata temu i szybko doczekali dzieci. Teraz wspólnie wychowują: 7-letnią Antosię i 5-letniego Jędrzeja. W 2018 roku zdecydowali się na ślub w góralskim klimacie. Pobrali się z dala od kamer i prasy.

Małżonkowie rzadko pojawiają się razem na salonach, a takie momenty można dosłownie policzyć na palcach jednej dłoni. W związku z tym w tabloidach od dawna już pojawiają się plotki na temat tego, że zakochani przechodzą kryzys. Co na ten temat mówi Sebastian?

Sebastian Karpiel o kryzysie w małżeństwie

Sebastian i Paulina mają napięte po brzegi zawodowe grafiki. Była Miss Polonia regularnie od niemal trzech lat prowadzi Dzień Dobry TVN, Sebastian koncertuje, ale ma też własną firmę. Wszystko to muszą łączyć nie tylko z opieką nad dwojgiem dzieci, ale też życiem na dwa domy. Ze względu na zawodowe zobowiązania większość czasu spędzają w Warszawie, ale to Podhale jest ich miejscem na ziemi.

Małżonkowie rzadko pojawiają się na salonach, a jeszcze spotkać ich razem na czerwonym dywanie jest niezwykle trudno. W związku z tym tabloidy nieustannie rozpisują się o tym, że borykają się oni z problemami w związku. Sebastian w rozmowie z reporterką Jastrząb Post wypowiedział się na temat pojawiających się w prasie artykułów i plotek:

Plotki to tylko plotki. My najlepiej wiemy jak jest. Ludzie zawsze plotkowali, będą plotkować, tak jest skonstruowany świat. Nie mam do końca na to wpływu.

Jak wyglądają ich relacje?

My wiemy jak jest w naszym domu. Jest nam dobrze, żyjemy w spokoju i oby tak było dalej.

Jesteście fanami Sebastiana i Pauliny?


Paulina Krupińska-Karpiel i Sebastian Karpiel-Bułecka

Paulina Krupińska-Karpiel i Sebastian Karpiel-Bułecka

Paulina Krupińska, Sebastian Karpiel-Bułecka - Urodziny Lewandowskich 2021

Paulina Krupińska, Sebastian Karpiel-Bułecka - Urodziny Lewandowskich 2021

Paulina Krupińska, Sebastian Karpiel-Bułecka

Paulina Krupińska, Sebastian Karpiel-Bułecka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×