Wzruszony Sebastian Fabijański wspomina Żorę Korolyova. Jego event był ostatnim z udziałem tancerza [WIDEO]

Sebastian Fabijański wspomina Żorę Korolyova

Sebastian Fabijański wspomina Żorę Korolyova

Ostatni raz na salonach Żora Korolyova pojawił się na wernisażu Sebastiana Fabijańskiego. Aktor zdradził nam, że z niedowierzaniem przyjął wiadomość o śmierci tancerza.

Tuż przed ostatnimi Świętami Bożego Narodzenia, 21 grudnia, media obiegła tragiczna wiadomość. Zmarł Żora Korolyov – jeden z najbardziej rozpoznawalnych tancerzy, który wystąpił w kilku edycjach Tańca z gwiazdami. Nie wygrał żadnej, ale w krótkim czasie zyskał sympatię widzów. Po latach doszło do zgrzytu między nim a producentami show. Nie oszczędził ich w rozmowie z reporterką Jastrząb Post, podkreślając, że popularny format nie ma nic wspólnego z prawdziwym tańcem.

Śmierć Żory przyszła nagle i niespodziewanie. Odszedł, mając zaledwie 34 lata i mnóstwo planów na przyszłość. Sylwia Grzeszczak, żegnając przyjaciela, zwierzyła się, że na początku roku mieli rozpocząć współpracę nad choreografią do jej nadchodzącego teledysku.

Pochodzący z Ukrainy gwiazdor był pełen pomysłów, które chciał zrealizować. Co jakiś czas pojawiał się na salonach. Po raz ostatni gościł 17 listopada na wernisażu Sebastiana Fabijańskiego w warszawskiej Hali Koszyki.

Sebastian Fabijański wspomina Żorę Korolyova

Aktor zapamiętał jego obecność. Nie udało im się jednak zamienić nawet kilku słów, o czym powiedział reporterce Jastrząb Post:

Minęliśmy się po prostu. Widziałem, że jest.

Sebastian bardzo przeżył śmierć Żory. Z trudem przyjął do wiadomości, że tak zmarł mężczyzna w kwiecie wieku:

To, co dzieje się aktualnie w kontekście pandemicznym, cała ta wojna szczepionkowa i to, że tak jesteśmy wobec siebie wrogo nastawieni itd, to myślę, że nie wiem dokąd to zmierza. Bardzo jest to smutne, że tak młodzi i fajni ludzie, mimo że ja nie znałem go tak dobrze osobiście, to słyszałem, że to super chłopak, więc bardzo mnie to uderzyło, jak to zobaczyłem. Pomyślałem, ja pierdziele. Coś niesamowitego.

Partner Maffashion doskonale wie, przez co przeszli bliscy Korolyova, bo sam niedawno zmierzył się z podobną tragedią:

Bardzo współczuję jego bliskim, bo sam byłem w sytuacji, że z dnia na dzień odszedł z mojego życia ktoś, kto był ze mną 30 lat. I nagle, bez żadnej zapowiedzi odszedł. To jest coś, czego się nawet nie da opisać. Bardzo współczuję tym ludziom. Wiem, co mogą czuć.

Cała rozmowa poniżej.


Żora Korolyov na ostatnim evencie (17 listopada 2021)

Żora Korolyov na ostatnim evencie (17 listopada 2021)

Żora Korolyov na ostatnim evencie (17 listopada 2021)

Żora Korolyov na ostatnim evencie (17 listopada 2021)

Żora Korolyov

Żora Korolyov

Komentarze

 • GośćWanda pisze:

  Dzisiaj mija miesiąc od śmierciGeorgija,niech odpoczywa w spokoju

 • Gość pisze:

  Smierc kogoś bliskiego dla najbliższych to jest ogromna trauma. Stracilam syna w wypadku samochodowym. Mlody zdrowy człowiek. Nigdy nie można o tym zapomnieć. Towarzyszy to przez całe życie. Współczuję najbliższym.

  • Agnieszka W. pisze:

   Jest wspaniała nadzieja dla naszych bliskich, którzy \'zasnęli snem śmierci\',
   Jana 5:28
   „Nie dziwcie się temu, bo nadchodzi czas, gdy wszyscy, którzy są w grobach, usłyszą, jego głos i wyjdą. 29 Dla postępujących dobrze okaże się to zmartwychwstaniem do życia, a dla postępujących niegodziwie — zmartwychwstaniem na sąd”.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×