Saszan rozpoczęła przygotowania do ślubu. Już na starcie przeżyła szok. Chyba inaczej sobie to wyobrażała [WIDEO]

Saszan o ślubie

Saszan o ślubie

Saszan zaręczyła się w sylwestra i lada dzień stanie na ślubnym kobiercu. Tylko Jastrząb Post zdradziła, że rozpoczęła przygotowania do ślubu. Czy wszystko idzie zgodnie z planem? Jaką suknię włoży i dlaczego nie nosi pierścionka zaręczynowego?

Saszan debiutowała na scenie dekadę temu, zanim jeszcze osiągnęła pełnoletność. Jej znakiem charakterystycznym stały się różowe włosy i chwytliwe piosenki, dzięki którym szybko zyskała spore grono fanów. Z czasem jej repertuar uległ zmianie, podobnie jak wizerunek. Prywatnie wokalistka wiedzie szczęśliwe życie u boku partnera, Bartka, z którym zaręczyła się w górach w sylwestrową noc. 2022 rok zaczęła jako narzeczona.

Pod postem na Instagramie zebrała mnóstwo gratulacji. Nie zabrakło też pytań o ślub. Fani z zaciekawieniem podglądają, jak szybko rozwija się uczucie ich idolki i jej ukochanego. Para nie traci czasu i już wkrótce planuje stanąć na ślubnym kobiercu.

Saszan specjalnie dla Jastrząb Post odsłoniła kulisy przygotowań do wielkiego dnia. Jak będzie wyglądał ślub, jaką suknię włoży i dlaczego nie nosi na co dzień pierścionka zaręczynowego?

Saszan o przygotowaniach do ślubu

Wokalistka zdradziła, że z jej palca zniknął pierścionek od narzeczonego, bo boi się, że mogłaby go zgubić, a nie chciałaby tego:

Nawet dzisiaj nie zakładałam pierścionka, bo się bałam, że zgubię ze swoim zapominalstwem. Ale potwierdzam i dziękuję bardzo. Jestem bardzo szczęśliwa z tego powodu.

Saszan już rozpoczęła przygotowania do ślubu, jednak jest jedna rzecz, która bardzo ją zszokowała:

Takie wstępne przygotowania tak – jak najbardziej. Troszeczkę się zszokowałam kosztami, naprawdę byłam zdziwiona, jako że nigdy wcześniej nie organizowałam sobie wesela, to troszeczkę się zdziwiłam. Jesteśmy na etapie dopiero szukania miejsca, w którym wesele mogłoby się odbyć. Coś tam planujemy – powiedziała dla Jastrząb Post.

27-latka już wie, jak będzie wyglądać jej suknia ślubna i kogo chciałaby widzieć na swoim weselu:

Suknia klasyczna. Tak sobie to wymarzyłam, że mimo mojego szalonego wizerunku jednak chciałabym, aby w tym dniu było to bardzo klasyczne. Tak samo jak na urodzinach – bliskie osoby, bez wujków, których widziałam 20 lat temu. Więc myślę, że takie najbliższe otoczenie, które wiem, że nic nie odwali, nie zepsuje takiej uroczystości. No i żeby była pogoda. Żeby była taka pogoda jak dzisiaj.

Trzymamy kciuki za spełnienie marzeń Saszan. Cały wywiad poniżej.


Saszan zaręczyła się w sylwestra

Saszan zaręczyła się w sylwestra

Saszan zaręczyła się w sylwestra

Saszan zaręczyła się w sylwestra

Saszan zaręczyła się w sylwestra

Saszan zaręczyła się w sylwestra

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×