Szukaj

Saszan o walce z depresją. Smutne wyznanie młodej gwiazdy [WIDEO]

Saszan

Saszan

Saszan opowiedziała o walce z depresją. Młoda gwiazda ma za sobą trudny czas. Jak udało się jej wyjść na prostą? O to zapytała ją nasza reporterka.

Saszan zadebiutowała w 2013 roku. Od tego czasu odniosła kilka sukcesów, wydała dwie płyty (pierwsza z nich dotarła na 2. miejsce najchętniej kupowanych w Polsce) i doczekała się sporego grona fanów. W tym roku walczy o wyjazd na Eurowizję do Rotterdamu. O tym, czy zakwalifikuje się do wielkiego finału przekonamy się już za tydzień.

Saszan o walce z depresją. Co jej pomogło?

Różowłosa wokalistka niedawno pojawiła się na jednej a branżowych imprez. Przy okazji rozmowy z naszą reporterką zdradziła, że w okresie zimowym dopadła ją depresja. Na szczęście szybko udało się jej pokonać kryzys i bez szwanku wyjść na prostą.

Zimy w tym roku nie zaznałam zbyt wiele, więc na nią czekam. Ale jeszcze bardziej czekam na ten powrót lata, bo nie ukrywam, że to jest taka depresyjna pogoda. Mało inspirująca i mało motywująca. Sama zmagam się chandrą. Zależy od dnia, od nastroju. Gdy troszeczkę słońca się pojawi, to jest lepiej, mam więcej dobrych inspiracji, bo ileż można pisać smutne piosenki – powiedziała nam Saszan.

Saszan w nowych włosach

Saszan

Jaki jest jej sposób na walkę z depresyjnymi stanami?

Grzane winko. Ciepła herbatka, kocyk. I chłopak obok. Spotkania z rodziną, przyjaciółmi. To jest coś najfajniejszego. Fajnie, że się dziś wyrwałam na tę imprezkę, bo ostatnio taka chandra mnie złapała.

Cała rozmowa poniżej.

 


Saszan – ESKA odwołuje zimę 2020

Saszan – ESKA odwołuje zimę 2020

Saszan – K MAG Magic Party, 2019

Saszan – K MAG Magic Party, 2019

Saszan – JOY Influencer Roku 2019

Saszan – JOY Influencer Roku 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×