Sara James o zachowaniu TVP w Paryżu. Została na lodzie na chwilę przed Eurowizją? [WIDEO]

Sara James

Sara James

Sara James wspomina Eurowizję Junior 2021. Gwiazda skomentowała doniesienia, jakoby podczas przygotowań do konkursu pozostała zdana tylko na siebie. Rzeczywiście zabrakło wsparcia TVP?

Sara James i jej występ na Eurowizji Junior 2021 to od pewnego czasu jeden z głównych tematów mediów. Po raz pierwszy wystąpiła przed ogromną publicznością w The Voice Kids. W mig zyskała rzesze fanów swojego talentu. Przez każdy kolejny etap szła jak burza, aż w końcu zwyciężyła. Później nastolatka wzięła udział w preselekcjach do dziecięcej Eurowizji i również okazała się bezkonkurencyjna.

19 grudnia reprezentanci danych krajów wystąpili przed międzynarodową publicznością. Każdy z nich zaprezentował swój utwór stworzony specjalnie na tę okazję. Sara przygotowała piosenkę Somebody, która zapewniła jej zwycięstwo w polskich eliminacjach. We Francji miała jednak duży orzech do zgryzienia. Stanęła do walki z 18. zdolnymi artystami, którzy reprezentowali swoje kraje. Tuż po poznaniu propozycji muzycznych, James była typowana na jedną z faworytek. Ostatecznie zajęła drugie miejsce.

Sara James wspomina swój występ na Eurowizji Junior 2021

Sara James tuż po powrocie z Eurowizji opowiedziała o emocjach, jakie jej towarzyszyły. Gwiazda w rozmowie z reporterką Jastrząb Post nie kryła zaskoczenia:

Jeśli chodzi o Eurowizję w Paryżu, to zaskoczyło mnie to, jak bardzo można się związać z tymi wszystkimi ludźmi. No i scena.

Czy Sara była zadowolona ze swojego występu?

Wiadomo, że zawsze da się zrobić lepiej. Ale mama powiedziała, że jest ze mnie dumna, więc chyba było ok. Ja jestem bardzo szczęśliwa i uważam, że dałam z siebie 100% i uważam, że cała delegacja i tancerki moje przecudowne, dały z siebie 100% i było wspaniale.

W ostatniej chwili organizatorzy poinformowali, że ceremonia otwarcia ze względów bezpieczeństwa, odbędzie się bez udziału publiczności. Podczas Konkursu Piosenki artyści na szczęście nie musieli śpiewać do pustej sali. Jaka pierwsza myśl pojawiła się w głowie Sary, gdy stanęła na scenie i zobaczyła tłum ludzi?

Na pewno wow. Fajnie, że ludzie. Te uśmiechy spod tych maseczek, te flagi, którymi machali. I to moje bijące serce. Piękne uczucie.

Jak podobał wam się występ Sary?

Sara James bez wsparcia od TVP? Jest komentarz

Wybór reprezentanta Polski należy do TVP. Telewizja zapewnia również wsparcie uczestnikowi podczas pobytu w kraju, w którym odbywa się Eurowizja. Tuż przed występem portal Pudelek opublikował wpis, w którym sugerował, że nastolatka nie mogła liczyć na wsparcie ze strony publicznego nadawcy. Artystka odniosła się do zaistniałej sytuacji:

To jest totalnie nieprawda. Miałam ogrom wspaniałych ludzi wokół siebie. Konrad, który robił przepiękne wizuale, też tam ze mną był i było cudownie. Było wspaniale.

Sara podkreśla, że uwielbia cały swój team:

Mam bardzo cudowny team i fajna praca razem.

Jesteście fanami Sary?


Eurowizja Junior 2021 - Polska, Sara James

Eurowizja Junior 2021 - Polska, Sara James

Sara James na Eurowizji Junior 2021

Sara James na Eurowizji Junior 2021

Sara James na Eurowizji Junior 2021

Sara James na Eurowizji Junior 2021

Komentarze

 • Gość pisze:

  Ładny głos, dobre przygotowanie, brawo. Ale ludzie, nie piszcie o niej artystka i gwiazda. Toż to jest dziecko.

 • GośćDana49 pisze:

  Sara to wspaniała dziewczynka.
  Rozsądna, elokwentna, poukładana,
  niezwykle rozważna z serdecznym podejściem do innych ludzi. Poza tym
  jest piękną ,niezwykle utalentowaną
  Osóbką o cudownym głosie i niezwykłej
  skromności. W przyszłości Sara będzie
  wielką gwiazdą. Wszyscy frustraci,
  nieudacznicy i ci bezmózgowcy, wyznawcy koloru brunatnego , wbijcie
  sobie do głowy,że Sara jest Polką.
  To dla nas zaszczyt.
  Natomiast wy obrzydliwe trolle ośmieszcie nas Polaków i naszą Ojczyznę
  pisząc takie denne komentarze.
  A tak na marginesie, to ” ci „wredni „Niemcy przyznali naszej Sarze 12 punktów. Malena wygrała tylko dlatego,
  że jury Francji, Rosji ,a wszczególności
  Armenii , niesprawiedliwe oceniły naszą
  piosenkę ,tendencyjnie, dając najniższe noty, mimo, że piosenka była bardzo
  wysoko w rankingu. Tylko cwaniactwo,
  przekręty i czarny pijar – to jest wstrętne.

  nien

  .

 • Gość (zawiedziony) pisze:

  Gratulacje dla naszej reprezentantki.
  Jestem zniesmaczony zachowaniem prowadzących. Myślę, że jak oni tak bardzo zachęcali do głosowania na Polkę (aż za często), to wiedzieli co robią, dlatego żeby zniechęcić głosujących. Bo powinni być bezstronni.
  Pozdrawiam i życzę Sarze i całej jej ekipie, szczęśliwego Nowego Roku. Jeszcze raz gratuluję występu.

  • TVP pisze:

   Oni nie zachęcali, tylko nasi prowadzący mówili żeby na Nią głosować, a tym samym nie tłumaczyli całej wypowiedzi.

 • Teresa pisze:

  Saro, jesteś piękna, bardzo zdolna, już jesteś nasza polską i międzynarodową gwiazdą, nievh Twoja kariera nie przysłoni nauki. Zyczę Ci szczęścia

 • Gość pisze:

  Bardzo dużo jest badziewia popierającego TVN i Ryzego

 • Gość7 pisze:

  Powinniście wszyscy uczyć się od tej 14 letniej dziewczynki mądrości skromności i pracowitości. Dla mnie Sara już jest Gwiazdą

 • Gość0732 pisze:

  Pudelek często pisze bzdury i to nie ma nic wspólnego z polityką, tylko z poziomem tego portalu.
  A teksty typu Onet jest niemiecki, no cóż poziom przedszkolaka. Nie dość że można sprawdzić struktury własności, to argumenty typu że coś jest z jakiegoś kraju i to niby przesądza… Bardziej bałbym się Rosji, bo manipulowali mediami przez dziesiątki lat z urzędu i dalej robią to z sukcesami, mimo że już niby nie jesteśmy nieformalną republiką ZSRR

 • Gość pisze:

  Powinniscie się wiele nauczyć od tej 14 letniej dziewczynki. Mądrości i dojrzałości . Dla mnie jesteś już gwiazdą.

 • Gość pisze:

  Jesteście wszyscy porąbani, TVP to największe badziewie jakie może być i nikt tu nikomu nie zazdrości bo i czego, tych ich wiadomości nie da się oglądać. A co do Sary to urodziła się w Polsce, jest Polką i reprezentowała Polskę, fakt, żeby nazwać kogoś gwiazdą to ten ktoś musi sobie na to zapracować. A Onet to bardzo dobry portal, pisze prawdę, a od niemców się odpipkujcie, co zazdrościcie im? Jak Niemcy tacy be, to po co jeździcie tam do roboty zakłamańcy

  • Gość pisze:

   Sam jedz i nie s..J na swój kraj

  • Gośćpolak pisze:

   Największe badziewie to ty.

  • Gość pisze:

   Nie pluj na swój kraj bo prezentuje aż żenada!!! A Sara to zdolna i skromna dziewczyna!

  • Gość pisze:

   Tak jasne Onet to dopiero pierdy pisze weź się puknij bo ci z mózgu sieczkę zrobili a co niby mamy zazdrościć tym Niemcom że sobie na wpuszczali brudasów hehehe i jest wielki kibel ten twój komentarz to jakieś bzdury z dupy wziete

  • Gość pisze:

   Troll

 • GośćJurek pisze:

  Po co tu wszyscy wpieprzaja jeszcze politykę i nawzajem się opluwaja.Zdobyla drugie miejsce i chwała jej za to.

 • Jojne pisze:

  Mobejop tfusowskim laż ępud ściska, że nie są u władzy.

 • Gość pisze:

  Całe plotkarskie „media” lemingów. Już sami nie wiecie jak się w trwający konflikt polityczny w Polsce wmieszać i zaatakować TVP. Ale już wplątując w to wszystko dzieciaki to już kurestwo.

 • Gość pisze:

  Pier………… bzdur, sianie propagandy to wasz cel

 • Gość pisze:

  Gwiazda,,,,jeszcze mleko ma pod nosem a już robią z dziecka gwiazdę, nie ma się co dziwić że później takim „gwiazdą” w głowach się przewraca

 • Obywatel RP pisze:

  Bo pudelek to onet właśnie. Oni zrobią wszystko by opluć co polskie. Dla nich Deuchland für Alles jest na codzień. Szkoda że nie można się na nich wyżygać. Hollogramy kiedyś będą żałowały swoich działań i podobnie jak Wałęsa zbankrutują bo prezentów od Merkl już nie będzie.

  • Papier_toaletowy pisze:

   … Tuż przed występem portal Pudelek opublikował wpis, w którym sugerował, że nastolatka nie mogła liczyć na wsparcie ze strony publicznego nadawcy… Sami tworzą założenie, a później rozwijają. Tak to działa.

  • Gość pisze:

   Tys obrzygany komunisto kaczy slugo

  • Gość pisze:

   Obywatelu naucz się gramatyki nieuku narodowy.

  • Kaszub pisze:

   Od Wałęsy to takie durnie z daleka. Dzięki takim jak On możesz wypisywać swoje bzdury. Za chwilę kaczor ci zamknie gębę to wtedy zobaczysz co miałeś.

  • Gość pisze:

   JAD JAD trzeba mieć smutne życie by tak pisać obywatel RP? Mam nadzieję, że nie

  • Gość z RP pisze:

   Dziwnym trafem, ktoś kto podpisuje się Gość myli ortografię z gramatyką, ale nie omieszka kogoś skrytykować. Bardzo to ciekawe, a jakie prawdziwe z przysłowiem o drzazdze i belce w oku.
   Jeżeli chodzi o Wałęsę, to on sam, wszem i wobec ogłosił, że zbankrutował. Skąd wiec takie oburzenie? Jeżeli chodzi o jego zasługi co do wolności słowa, to spytaj Kiszczaka czy Wałęsa miał coś do powiedzenia. On tylko, namiętnie, skreślał kupony Toto Lotka. Nie brał bym Wałęsy za autorytet. NIESTETY!!!

  • Gość21 pisze:

   Dziwnym trafem, ktoś kto podpisuje się Gość myli ortografię z gramatyką, ale nie omieszka kogoś skrytykować. Bardzo to ciekawe, a jakie prawdziwe z przysłowiem o drzazdze i belce w oku.
   Jeżeli chodzi o Wałęsę, to on sam, wszem i wobec ogłosił, że zbankrutował. Skąd wiec takie oburzenie? Jeżeli chodzi o jego zasługi co do wolności słowa, to spytaj Kiszczaka czy Wałęsa miał coś do powiedzenia. On tylko, namiętnie, skreślał kupony Toto Lotka. Nie brał bym Wałęsy za autorytet. NIESTETY!!!

 • Gość pisze:

  Ty nie jesteś jastrząb lecz parch

 • Gość pisze:

  Uroda typowej „polki,” śpiewa też po „polsku” i w dodatku „polska ” piosenkę .
  To dlaczego reprezentuje Polskę?. Dramat.

  • Gośćivo pisze:

   Żal ci d… sciska???

  • Gość Anna pisze:

   Dramat to ty jesteś

  • Albert pisze:

   Powinna wygrać, a MALENA skrzeczący głos jak z gimbazy każda dobra dziewczyna by tak zaśpiewała jak MALENA tam tylko nakładka muzyczna. Armenia Czyli MALENA jak by była honorową powinna oddać trofeum SARZE, TYTUŁ WYGRANEJ PRZEZ SWOJĄ MATKĘ, JAK BY BYŁA W PORZĄDKU, TO JEST CHAMSTWO NIE CZYSTE ZAGRANIE, NIE UCZCIWIE WYGRAŁA!!!

 • Ania pisze:

  Ja także zauważam że tutaj często występuje kłamstwo WSTYD

 • GośćJoanna pisze:

  Niestety większość materiałów na Google to nagonka na Polskę, polskie zwyczaje sugerowanie w tytułach nieprawdy to obrzydzanie polskich zwyczajów takich jak święta Bożego Narodzenia w Polsce. Sugerowanie że Polacy to faszyści. Kto to robi????

 • Gość999 pisze:

  To są PRAWDZIWE PROBLEMY… K…a mać

 • Oooo pisze:

  Co bzdury pudel powiela