Szukaj

Co za kolaboracja! Sara Boruc wzięła udział w niezwykłym projekcie Omeny Mensah. Efekty powalają! [WIDEO]

Sara Boruc Omenaa Mensah

Sara Boruc w kampanii akcji charytatywnej Omeny Mensah

Omenaa Mensah  we współpracy z Jamesem Buttonem po raz kolejny zaangażowała się we wspaniały projekt, którego celem jest pomaganie. 16 października w pięknych wnętrzach i na tarasie prestiżowego miejsca, jakim jest Business Link Astoria, odbyła się sesja zdjęciowa z udziałem gwiazd. Projekt Każda koszula pomaga łączy w sobie modę, tolerancję  i chęć niesienia pomocy. Akcja ta jest tak ważna, że wsparła ją sama Sara Boruc, która nie tylko pozowała, ale także miała wpływ na projekty koszul:

Jeżeli chodzi o takie inicjatywy, to zawsze jestem chętna, tak więc polecam się. Bardzo lubię takie akcje, jak ktoś o coś walczy, ma swoje zdanie i próbuje szerzyć coś fajnego. Tak jak Omena jeżeli chodzi o jej fundację i w ogóle o jej działania, tolerancji i kochanie drugiego człowieka. Ja też to uwielbiam, ja też taka jestem więc podpisuję się obiema rękoma.

Na czym dokładnie polega akcja, w rozmowie z reporterką Jastrząb Post wyznała jej organizatorka:

Tutaj w przypadku tej akcji Każda koszula pomaga, łączymy z jednej strony modę, z drugiej strony inspiracje płynące z mody. Kolejna strona to tolerancja, którą prezentują trzy różne odcienie skóry kobiecej. Ciemnoskóra Victoria, ja czekoladowa no i Sara, która współtworzyła tą kolekcję koszul. Wszystko idzie na nasze dzieciaki w Ghanie, gdzie budujemy szkołę, więc cel ważny. Cel edukacyjny też spełniamy dzisiejszą postawą.

W akcje zaangażowała się także Zosia Ślotała – spełniała się artystycznie i stylizowała modelki, dbając o każdy szczegół ich stylizacji:

Ja się bardzo cieszę, że Omena się do mnie odezwała, abym zrobiła stylizację do dzisiejszej sesji. Będziemy fotografować 4 koszule, które zostały zaprojektowane specjalnie, żeby zebrać pieniądze na szkołę, którą Omenaa buduje w Ghanie. Wszystko zostało zrobione we współpracy z Sarą, która dzisiaj będzie naszą gwiazdą na sesji zdjęciowej.

Zapraszamy na relację z wydarzenia:

Omenaa Mensah o milionerach wspierających jej fundację. W jaki sposób pomagają razem z gwiazdą? [WIDEO]

To się nazywa gwiazdorskie wejście! Omenaa Mensah po roku przerwy wraca na wizję!

Sara Boruc i Omenaa Mensah – co je połączyło? Będziecie nieźle zaskoczeni!


Doceniasz gwiazdy za to, że działają charytatywnie?

×