Szukaj

Sara Mannei (Boruc) w Idolu. Wszyscy jurorzy byli na „nie”! Co mówił Kuba Wojewódzki?

Sara Boruc w Idolu. Idol Sara Mannei Killing Me Softly

Sara Boruc w Idolu. Idol Sara Mannei Killing Me Softly

Odkopaliśmy stary odcinek programu z Sara Mannei, żoną Artura Boruca

Sara Mannei w Idolu – opinie jurorów

Sara Boruc w mediach zaistniała jako żona Artura Boruca. Piękna WAG na fali popularności założyła bloga, który został zauważony przez producentów programu Shopping Queen. Gwiazda została polską prowadzącą brytyjski format, ale już po pierwszej edycji podziękowała za dalszą współpracę. W międzyczasie wywołała kilka skandali obnażając smutną prawdę o polskim show-biznesie.

Wygrzebano stare zdjęcia Sary Boruc! Przeszła metamorfozę na miarę Karoliny Szostak! [WIDEO]

Mało kto pamięta, że Sara Boruc wystąpiła w Idolu! Jeszcze jako Sara Mannei próbowała sowich sił w muzycznym talent-show. Chociaż doszła do etapów klubowych, czyli obok finału najbardziej kluczowego momentu show, w którym wytypowani artyści walczyli o awans do finałowej 10, nie awansowała dalej. Sara za wykonanie hitu Killing Me Softly dostała zbyt mało smsów, a do wyniku na pewno przyczyniły się opinie jurorów. Boruc usłyszała wówczas cztery razy „nie”.

Wszyscy eksperci zwracali uwagę na wygląd Sary Mannei, który uznali za jej ogromny atut. Wątpliwości poddali jej talent wokalny.

Kuba Wojewódzki: Egzamin z wizji wygrałaś na 10, a z dźwięku tak, że zjadłem pilota. Największym twoim przyjacielem jest wdzięk, największym wrogiem dźwięk

Jacek Cygan: O ile pamiętam, masz korzenie jordańskie. Chcę ci serdecznie pogratulować, bo wprowadziłaś w tym wykonaniu wspaniały akcent jordański w postaci… Adama Sztaby. Dzisiaj zaśpiewałaś tak, że ja byłem skłonny w pewnych momentach się oszukać. Masz ogromny potencjał, ale umiejętności trochę ci brakuje. Zapraszam do siódmej edycji Idola

Elżbieta Zapendowska: Jesteś śliczną dziewczyną, ale z twoim śpiewem jest grorzej. Po prostu nieczysto…

Robert Leszczyński: Śpiewasz coraz lepiej, a być może za pół roku będziesz śpiewała lepiej niż Kayah. Natomiast masz pewną cechę, której niekóre osoby nie potrafiłyby w sobie wyrobić przez nieograniczenie długi czas, urok osobisty

Wideo z występu Sary Mannei w Idolu nie jest dostępne. Możecie za to zobaczyć jak śpiewała na jednym z castingów (od 3 minuty).

Zobacz: Sara Boruc skarży się na złe traktowanie polskich WAGs. Wytyka różnice między Polską a Anglią: „Tam są uwielbiane, a tutaj…”

A tak Sara Mannei śpiewała na ślubie dla Artura Boruca:

Sara Mannei (Boruc)

Sara Mannei w Idolu zaśpiewała „Killing Me Softly”

Kto występował w Idolu?

Program Idol na przestrzeni lat wylansował kilka gwiazd. To tam swoją karierę zaczynali Ania Dąbrowska, Tomek Makowiecki, Sławek Uniatowski, Monika Brodka czy Alicja Janosz. W pierwszym polskim talent show opartym na zagranicznym formacie wystąpiło też kilka obecnych postaci show-biznesu, które chociaż nie znalazły się w finałowych 10., dzisiaj robią zawrotne kariery.

W Idolu pojawili się np. Paulina Sykut, Sasha Strunin, Joanna Kulig, Agnieszka Kałuża, Paula Ignasiak czy Sylwia Grzeszczak.

Zobacz: Idol wraca na antenę TVN jesienią 2016! Kto w jury?


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×