Szukaj

Sara Boruc o przyjaźni z Mariną: „Od jakiegoś czasu to było udawane”. Dlaczego nie utrzymują kontaktu?

Sara Boruc, Marina

Sara Boruc, Marina

Sara Boruc o relacji z Mariną Łuczenko. Dlaczego już się nie przyjaźnią? Gwiazda po raz pierwszy odniosła się do plotek. Kto z kim zerwał kontakt? Zobacz, co nam zdradziła.

Przyjaźń w show-biznesie podobno nie istnieje. Przez długi czas zaprzeczeniem tej teorii były Marina Łuczenko i Sara Boruc. Najpiękniejsze polskie WAGs spędzały ze sobą wiele wspólnych chwil. Razem latały na luksusowe wakacje, komplementowały się na Instagramie, a wisienką na torcie dla ich znajomości była wspólna sesja dla świątecznego wydania magazynu Cosmopolitan. Potem ich relacja zaczęła się ochładzać.

Tabloidy zastanawiały się, dlaczego Marina i Sara Boruc zakończyły przyjaźń. Obie gwiazdy nie podejmowały tematu, choć nie dało się nie zauważyć, że ich znajomość dobiegła końca. Najlepszym tego dowodem było zachowanie Mariny, która przestała obserwować żonę Artura Boruca na Instagramie.

Sara Boruc o relacji z Mariną. Dlaczego już się nie przyjaźnią?

Sara w rozmowie z reporterką Jastrząb Post bez owijania w bawełnę ujawniła kulisy swojej relacji z Łuczenko. Przyznała, że ich przyjaźń „od jakiegoś czasu była udawana”,a „kontakty już dawno się ochłodziły”:

Od jakiegoś czasu miałyśmy kontakt bardziej instagramowy. Zostawiałyśmy sobie jakiś komentarz dotyczący dzieci itd., ale jakiś czas temu Marina odśledziła mnie na Instagramie. Nie napisała do mnie nic, co się wydarzyło, więc tak naprawdę nie wiem. Nie mamy kontaktu. Nasze kontakty już dawno się ochłodziły. To nie było tak, że kończy się jakaś wielka przyjaźń itd. Od jakiegoś czasu już to było udawane. Tak to bywa w życiu, że różnią się priorytety, wartości życiowe. Mimo, że coś się na początku wydawało, że jest fajne, to z czasem się ulatnia, tego nie ma i trzeba się pożegnać.

Sara Boruc i Marina Łuczenko razem na okładce Cosmopolitan

Sara Boruc i Marina Łuczenko razem na okładce Cosmopolitan

Sara Boruc o wirtualnych przyjaźniach. Dlaczego usunęła niektóre osoby z Instagrama?

Sara przyznała również, że niedawno zaktualizowała listę osób, które obserwuje na Instagramie. Miała ku temu ważny powód:

Im więcej osób znam prywatnie – nie mówię tylko o znanych osobach. Ale im większe ma się grono znajomych, przyjaciół i tych znanych, i mniej znanych osób, niezależnie od tego, czy ktoś jest w showbiznesie czy nie. Chociaż mi się wydaje, że to w tym showbiznesie jest to widoczne, bo ludzie się tam jeszcze bardziej starają ukrywać, maskować, zakrywać to jest to irytujące. Mnie to drażni. Nie mogę mieć takich znajomych, nie umiem udawać, nie umiem tak funkcjonować i przechodzić normalnie obok czegoś, co mnie tak denerwuje. Tak więc coraz więcej osób odśledzam na Instagramie. Mam nadzieję, że nie mają mi tego za złe. Stwierdziłam, że nie będę męczyć siebie, ani ich. Chciałabym, żeby większość ludzi tak robiło. Jeżeli się kogoś nie lubi, czy ktoś cię drażni, działa ci na nerwy, to zamiast zostawiać te głupie komentarze, odśledź. Chociaż mnie też czasami korci, żeby dodać komentarz.

Projektantka nie toleruje oszustwa, a jak sama zaważyła – w internecie nie brakuje „przebierańców”:

Gdy ktoś na maksa kłamie, zmyśla, a ja wiem, jaka jest prawda. Albo ktoś coś opowiada, co nie ma żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości, też mam ochotę zostawić komentarz, nawet nagrać komentarz od siebie i to wyprostować, ale nie warto. Życie jest tak piękne, jak puścicie te osoby, które wam nie sprawiają żadnej przyjemności i nie wnoszą nic do waszego życia. Jeżeli nie ma żadnej dobrej rady i czujecie, że to jest nieprawdziwe, pozowane.

Według Boruc niektóre osoby na potrzeby Instagrama są gotowe wykreować nową, wirtualną wersję siebie:

Widzicie tą osobę w najpiękniejszych okolicznościach przyrody, uczesaną, wymalowaną, idealną, to darujcie sobie. Bo to tylko źle wpływa na wasze zdrowie psychiczne, samoocenę i to wszystko, co potem za tym idzie.

Kogo dokładnie piosenkarka miała na myśli? Odpowiedź na to pytanie pozostaje jej słodką tajemnicą.

Zapis całego live czata z Sarą Boruc:


Marina Łuczenko i Sara Boruc razem na wakacjach

Marina Łuczenko i Sara Boruc razem na wakacjach

Marina Łuczenko i Sara Boruc razem na wakacjach

Marina Łuczenko i Sara Boruc razem na wakacjach

Marina Łuczenko Sara Boruc z mężami

Marina Łuczenko Sara Boruc z mężami

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×