Kiedyś przyjaciółki, a teraz? Sara Boruc szczerze o relacji z Mariną. Widać, że nie przepadają za sobą

Sara Boruc, Marina

Sara Boruc, Marina

Sara Boruc opowiedziała nam o relacji z Mariną. Przy okazji oceniła jej najnowszy singiel Lip gloss.

Żony i dziewczyny piłkarzy nie mają łatwego życia. Na każdym kroku muszą udowadniać, że nie tylko dobrze wyglądają, ale mają też coś do przekazania. Zdecydowany prym wśród polskich WAGs wiodą Anna Lewandowska, Marina i Sara Boruc. Każda z nich spełnia się na innej płaszczyźnie i ma wierne grono fanów. Żona Roberta jest guru fitnessu, ukochana Wojtka Szczęsnego śpiewa, a partnerka Artura z powodzeniem zajmuje się projektowaniem ubrań.

Kreacje od Sary noszą największe światowe gwiazdy. W swojej garderobie mają je Kendall Jenner, Hailey Bieber czy Megan Fox. Swego czasu fanką jej talentu była Marina. Obie WAGs były jednymi z najbardziej znanych przyjaciółek w branży. Razem zapozowały na okładce gazety i publikowały zdjęcia ze wspólnych wakacji. Z czasem ich relacja zaczęła się psuć.

W tabloidach pojawiały się najróżniejsze teorie na temat przyczyn rzekomego konfliktu Sary i Mariny. Dodatkowo podsycały je ślady, jakie dziewczyny zostawiły po sobie na Instagramie. Obie gwiazdy przestały obserwować swoje profile, a nawet zarchiwizowały wspólne zdjęcia. Od tych wydarzeń minęło już trochę czasu. Jaka więź łączy je teraz?

Sara Boruc o relacji z Mariną. Jak ocenia jej nową piosenkę Lip gloss?

Reporterka Jastrząb Post zapytała Sarę o to, czy utrzymuje kontakt z Mariną. Szczerze zdradziła, że nie jest on taki jak dawniej:

Sporadyczny. Nie jakiś taki super bliski. Koleżeński, poprawny.

Jak żona Artura Boruca ocenia najnowszy singiel Mariny Lip gloss?

Gdzieś tam słyszałam jej najnowszy utwór. Obił mi się o uszy. Bardziej kibicuję Marinie, ponieważ widzę, że robi coś, co jej sprawia dodatkową przyjemność. Ja uważam, że każdy powinien się realizować i robić rzeczy, w których on się dobrze czuje, więc jeżeli Marina dobrze się czuje w tym kierunku i w takiej muzyce, to jak najbardziej trzymam za nią kciuki i życzę jej jak najlepiej.

Cała rozmowa poniżej.

Piosenka Mariny Lip gloss:


Sara Boruc i Marina Łuczenko razem na okładce Cosmopolitan

Sara Boruc i Marina Łuczenko razem na okładce Cosmopolitan

Marina i Sara Boruc wspierają mężów przed meczem Polska-Urugwaj

Marina i Sara Boruc wspierają mężów przed meczem Polska-Urugwaj

Marina Łuczenko Sara Boruc z mężami

Marina Łuczenko Sara Boruc z mężami

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×