Ślubu nie będzie? Sandra Kubicka wyjawiła nam prawdę o kryzysie w swoim związku! [WIDEO]

Sandra Kubicka o rozstaniu z narzeczonym

Sandra Kubicka o rozstaniu z narzeczonym

Sandra Kubicka dementuje plotki o rozstaniu z narzeczonym

W internecie nic nie ginie, a uważnym fanom nic nie umknie. Przekonała się o tym ostatnio Sandra Kubicka, która po jednej z kłótni ze swoim narzeczonym Cedriciem Gervaisem dowiedziała się z portali, iż ….już nie są razem. Wszystko przez zachowanie Cedrica, który pomimo jej próśb pokasował ich wspólne zdjęcia ze swojego, a także jej konta społecznościowego! Czy para jest jeszcze razem?

To chyba wszyscy powinni się zapytać Cedrica, bo to jest człowiek, który zaczął ten cały skandal, tłumaczyłam mu wielokrotnie, że jeżeli się pokłócimy , jeżeli mamy jakieś problémy, to prosiłam go, aby nie robił tego publicznie, bo ludzie mnie obserwują i bardziej śledzą moje konto i zmiany na moim koncie niż on i niż jego konto. Mieliśmy małą awanturę, ale on już wie, że źle zrobił i stara się to naprawić, ale niestety to jest niesamowite, że nie minęły 24 godziny od naszej kłótni, a już na wszystkich portalach jest info, że się rozstaliśmy , pierścionek nadal jest na palcu więc to minie też.

Jak Sandra tłumaczy zachowanie narzeczonego?

Dopadł nas przedślubny stres. Czas tak szybko leci, już jesteśmy 8 miesięcy zaręczni, a czuję jakby dopiero to się wydarzyło. Nie oszukujmy się, żadna para nie jest ideálna, ludzie się kłócą, tylko to już zależy w jaki sposób znosimy te kłótnie, Cedric jest starszy i nie powinien tak robić, ale tak zrobił o ni zabrał mi telefon, zaczął usuwać swój numer telefonu. Ja byłam spokojna, cała moja rodzina była, bo to kolejna mała awantura. Na drugi dzień przepraszał i żałował swoich czynow, ale już poszło.

Grunt, to przyznać się do błędu.

Istne cudo! Polska seksbomba pokazała swoją suknię ślubną! Będą podziwiać ją zagraniczne gwiazdy!

Ciało jakich mało! Agnieszka Włodarczyk zafundowała fanom szybsze bicie serca w odważnym bikini. Internauci ugotowani!

Polska gwiazda jak Kardashianka! Narzuciła białą marynarkę na nagie ciało i błysnęła biustem na pokazie Macieja Zienia


Sandra Kubicka - Maciej Zień, pokaz wiosna lato 2018 stylizacja: Marlu, Selfie Jewellery

Sandra Kubicka - Maciej Zień, pokaz wiosna lato 2018 stylizacja: Marlu, Selfie Jewellery

Sandra Kubicka w bikini kusi ciałem w Aspen

Sandra Kubicka w bikini kusi ciałem w Aspen

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×