Szukaj

Sandra Kubicka musiała odwołać swój ślub w Polsce: „Ryczałam i mówiłam, że się nie zgadzam” [WIDEO]

Sandra Kubicka i Kaio Alves Goncalves odwołali ślub w związku z pandemią koronawirusa. Modelka opowiedziała nam o kulisach trudnej decyzji i zdradziła, czy wybrała już nową datę.
Sandra Kubicka odwołała ślub

Sandra Kubicka odwołała ślub

2020 rok miał być przełomowy dla związku Sandry Kubickiej. Piękna Polka, która od lat robi zawrotną karierę za granicą, rok temu zaręczyła się z przystojnym Brazylijczykiem – Kaio Alvesem Goncalvesem. Ich relacja ma się świetnie, do tego stopnia, że para podjęła decyzję o ślubie. Planowali powiedzieć sakramentalne tak w lipcu.

Sandra Kubicka i Kaio Alves Goncalves anulowali ślub przez koronawirusa

Zakochani stworzyli już listę gości, rozesłali pierwsze zaproszenia, wymyślili scenariusz wydarzenia, a panna młoda miała na oku piękną kreację. Plany wzięły w łeb wraz z wybuchem pandemii koronawirusa.

Sandra Kubicka i jej partner na co dzień mieszkają w Miami. Na Florydzie walkę z COVID-19 przegrało już ponad 600 osób, a 22 tysiące walczy o życie. Jak dotąd żaden z pacjentów nie wyzdrowiał. Sytuacja jest na tyle poważna, że para na razie nie wybrała nowej daty ślubu.

Cały czas myślimy na jaką datę, ale to jest taka jedna wielka niewiadoma. Nie wiemy na kiedy przełożymy ślub. Jedno wiem na pewno – nie chcę narazić swoich dziadków i osób zaproszonych na chorobę. Nasi goście mieli przylecieć z całego świata. Miało być wiele gości z Brazylii, gdzie dużo osób jest chorych, ze Stanów Zjednoczonych, gdzie teraz najwięcej ludzi jest zarażonych. Mieliśmy wszystkich sprowadzić do Polski. To byłoby nieodpowiedzialne z naszej strony. Nie chcę, żeby dzień, który miał być najpiękniejszym dniem w moim życiu, moment, kiedy mamy celebrować, świętować, cieszyć się, zamieni się w coś takiego, że ludzie boją się ze sobą tańczyć, albo boją się przytulić. To już wszystko byłoby zbyt dziwne. Wolę nie mieć tego dnia, niż żeby połowa gości nie przyleciała, ktoś zachorował, a ktoś się źle i niezręcznie czuł – przyznała Sandra w rozmowie z Jastrząb Post.

Sandra Kubicka zaręczyny

Sandra Kubicka zaręczyny

Sandra i Kaio chcą pobrać się w chwili, w której będą mieli pewność, że sytuacja na świecie została opanowana. Kubicka, która sama żyje na walizkach, doskonale zdaje sobie sprawę, że wesele w Polsce dla wielu jej gości wiąże się z większym nakładem finansowym. Sam lot z Meksyku do Warszawy kosztuje w najlepszej opcji ok. 3 500 złotych. Do tego należy doliczyć nocleg i niezbędne wydatki już na miejscu.

Też myślę o finansach ludzi. Bardzo dużo osób straciło pracę, bardzo dużo nie daje rady pracować, bo nie mają jak, więc też myślę o tym. Loty do Polski też nie są tanie. To wszystko kosztuje. Mamy czas, nie rozstajemy się ze sobą, chcemy być ze sobą. Będzie co będzie, jak tylko się wszystko unormuje, będzie bezpiecznie, aby być ze sobą i wszyscy finansowo dadzą radę, to wtedy wybierzemy ten dzień.

Decyzja o przełożeniu ślubu kosztowała Sandrę sporo emocji. Z trudem zgodziła się na anulowanie wszystkich dotychczasowych ustaleń.

Zaczeliśmy rozmawiać miesiąc temu o tym, co to będzie. Bardzo dużo panien młodych do mnie pisało, prosiły mnie o radę, ale ja sama nie wiedziałam, co im powiedzieć, bo sama nie wiedziałam, czy mój ślub się odbędzie. Więc czekałam i czekałam. Ale teraz, jak już jesteśmy w kwietniu i to są 3 miesiące przed ślubem to tak nie może być. To jest za mało czasu, aby zorganizować cokolwiek. Nie da się. Było mi bardzo przykro, najpierw się zapierałam, gdy moi bliscy mówili, że musimy odwołać ślub. Ja ryczałam i mówiłam, że nie pozwolę odwołać mojego ślubu. Ale później usiadłam i mówię: „Sandra, nie możesz być samolubna. Myśl o bliskich. Teraz nawet ja się boję wsiąść w samolot, a co dopiero osoby starsze”. Tak więc ja podjęłam tę decyzję, usiadłam z Kaio, on powiedział, że też tak uważa, więc usiedliśmy dwa tygodnie temu zaczęliśmy o tym rozmawiać. Jesteśmy właśnie w trakcie odwoływania i wysyłania wiadomości do gości, że niestety ślubu nie będzie.

Pozostaje nam czekać na kolejne, tym razem dobre wieści na temat ślubu Sandry Kubickiej i jej narzeczonego. Trzymamy kciuki.

Cała rozmowa z Sandrą Kubicką:


Sandra Kubicka i Kaio

Sandra Kubicka i Kaio

Sandra Kubicka w towarzystwie Kaio Alvesa

Sandra Kubicka w towarzystwie Kaio Alvesa

Kaio Alves Goncalves, Sandra Kubicka - Róże Gali 2019

Kaio Alves Goncalves, Sandra Kubicka - Róże Gali 2019

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×