Tylko u nas. Sandra Kubicka o związku z Baronem. Już wybrali imiona dla dzieci. Zdradziła jakie i od kiedy ze sobą randkują. Oj, długo!

Sandra Kubicka

Sandra Kubicka o związku z Baronem. Modelka zdradziła, jakie są ich plany na przyszłość. Opowiedziała także o tym, jak spędzają czas oraz czy planują ślub i dzieci.

Kilka tygodni temu pojawiły się pierwsze plotki dotyczące związku Sandry Kubickiej z Alkiem Baronem. Para długo ukrywała przed światem swoje uczucia, ale w końcu postanowili potwierdzić, że są razem. Dodali posty na Instagramie, w których ogłosili, że się spotykają. Te w mig zdobyły setki polubień.

Sandra Kubicka o ślubie z Baronem

Sandra Kubicka w rozmowie z reporterką Jastrząb Post odsłoniła wybrane kulisy związku z Baronem. Opowiedziała o tym, jak wygląda jej codzienność z muzykiem:

Wieczorami mamy randki i staramy się za każdym razem robić coś innego, a to pójść do muzeum, albo wyjechać na Mazury. Byliśmy w lesie tydzień temu. Staramy się to urozmaicić, a nie tylko restauracje i kluby, bo ile można. Wolę już coś ugotować w domu.

Para swój związek umiejętnie ukrywała przez dłuższy czas. 26-latka zdradziła, jak im się to udało:

Jak widziałam, że ktoś nam robi zdjęcia to podchodziłam i mówiłam: nie ma najmniejszego problemu może pani zrobić zdjęcia albo z Alkiem, albo ze mną, ale prosilibyśmy, aby pani nie robiła nam zdjęć razem. Nie chciałam wychodzić na jakąś idiotkę, która spotyka się z kimś miesiąc i mówi: to jest mój nowy chłopak, bo tak naprawdę wszystko na początku jest fajne randki, kwiatki itd. Zazwyczaj, kiedy ludzie wychodzą na jaw, rozumieją, że nie są dla siebie. Ja chciałam tego uniknąć.

Padło także pytanie o to, czy mają w planach stanąć przed ołtarzem:

Nie chce ślubu teraz. Byłam dwa razy zaręczona. Chcemy być związkiem normalnym.

Sandra Kubicka o macierzyństwie

Sandra Kubicka wyznała, że poruszyła już z partnerem temat dziecka. Musi wiedzieć, na czym stoi, bo nie chce tracić czasu:

Jeżeli chcesz z kimś spędzić życie to musisz te tematy dziecka i ślubu. Zawsze na początku związku zadaje te niekomfortowe pytania, żeby zobaczyć, w jakim kierunku ktoś idzie, żeby nie tracić czasu. Alek mi daje taką nadzieję, że naturalnie się to wydarzy. Nie chcemy dziecka dzisiaj. Chcę być mamą, to moje marzenie od wielu lat. Chcę mieć dwójkę trójkę i Alek też chce mieć dwójkę, trójkę, ale nie teraz.

Zakochani rozmawiali już o imionach dla swoich pociech:

Mamy w planach pieska zaadoptować. I rozmawiamy na temat tego jak piesek ma się nazywać i mówimy Leo, ale też myślimy, że jakbyśmy syna mieli to Leo też fajnie. Leo, jakieś takie krótkie, dla dziewczynki Stella.

Kubicka przyznała, że dziecko jest jej marzeniem. Jeśli nie uda jej się zajść w ciążę z Baronem skorzysta z dobrodziejstw medycyny:

Jeśli nie znajdę mężczyzny z którym będę chciała spędzić życie, to zrobię in vitro sama. Rozmawiałam z rodziną na ten temat i wspierają mnie.

Baron i Kubicka byli na randce kilka lat temu

Okazuje się, że Sandra poznała Barona już 4 lata temu. To wtedy byli na pierwszej randce. Blond piękność postanowiła jednak wrócić do swojego byłego chłopaka:

Byliśmy na randce kiedyś, jakieś 3-4 lata temu na drinku. Bardzo lubiłam Alka zawsze, tylko ja miałam Cedrica z tyłu głowy, który mi zawsze gdzieś tam mieszał wszystko i burzył. Wiedziałam, że każdego mężczyznę, którego spotkam, zranię przez to, że Cedric wraca jak boomerang. I tak było. Poznałam Alka, później poleciałam do Cedrica, żeby wrócić do niego. Rozstaliśmy się. Później Alek był w związkach, więc po prostu teraz był idealny czas, żeby na siebie trafić. Wcześniej nie byliśmy na siebie gotowi. Ja miałam kisiel w głowie, imprezy i latanie po klubach, a Alek chciał się bawić i nie chciał stabilnego związku. Myślę, że teraz trafiliśmy na siebie w idealnym momencie – opowiedziała rozanielona.

Całą rozmowę możecie zobaczyć poniżej.


Sandra Kubicka i Baron są parą

Sandra Kubicka i Baron są parą

Sandra Kubicka i Baron są parą

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×