Sandra Kubicka o tym, czy jej zarobki stanowiły kwestię sporną w związkach. Chwilę później wskazała konkretny problem [WIDEO]

Sandra Kubicka o zarobkach

Sandra Kubicka o zarobkach

Sandra Kubicka opowiedziała nam o swoich zarobkach. Czy stanowiły one problem w niektórych związkach? Co powiedziała Jastrząb Post?

Sandra Kubicka to piękna modelka. Zaczynała karierę w Stanach Zjednoczonych, gdzie długo mieszkała. Po rozstaniu z poprzednim partnerem, Kaio Alvesem Goncalvesem, zdecydowała się powrócić do Polski. Tutaj odnalazła szczęście u boku przystojnego muzyka zespołu AfromentalBarona. Para mieszka razem i ma ze sobą wspólne plany.

Piękność nie narzekałaby, gdyby Alek się jej oświadczył, o czym nam opowiedziała:

Wiadomo, że chciałabym, bo go bardzo kocham. Ale nie nalegam totalnie. To nie jest tak, jak było w poprzednich związkach. Mój poprzedni partner bardzo szybko mi się oświadczył i skończyliśmy jak skończyliśmy. To jest taki pierwszy związek, kiedy jesteśmy tak długo jako chłopak i dziewczyna, czyli tak jak powinno być. A nie, że wskakujemy w zaręczyny i zaraz mowa o ślubie. Jest fajnie i dojrzale.

Tym razem reporterka Jastrząb Post zapytała ją o jej zarobki.

Sandra Kubicka o zarobkach. Co powiedziała?

Sandra Kubicka odpowiedziała nam na pytanie dotyczące tego, czy jej wysokie zarobki stanowiły problem w niektórych związkach. Jak wyznała, w tych poważnych nie było to dla niej zmartwieniem. Problemem była za to sława, zwłaszcza gdy przeprowadziła się do Polski. Modelka wskazała na konkretną sytuację, gdy natrętni ludzie jej przeszkadzają.

W tych moich poważnych związkach nie było to problemem. Natomiast gdy wróciłam do Polski, chciałam być szczęśliwa, to było to gdzieś problemem, pomimo, że mówili, że nie jest to problem, to wychodziło. Myślę, że nie tyle finanse, a status. Bycie osobą publiczną jest bardzo ciężkie i sama mam czasami taką potrzebę, że chciałabym pójść na tę kolację bez ludzi, którzy podchodzą do mnie, żeby zrobić sobie ze mną zdjęcie, gdy biorę drugiego kęsa mojej sałatki. Myślę, że tutaj były te problemy.

Sandra podkreśla, że z Alkiem jest jej najlepiej:

Już sama nie wiem, czy to przeciwieństwa się przyciągają, czy osoby powinny być z tej samej branży. Natomiast z Alkiem jest najlepiej ze wszystkich związków.

Serdecznie gratulujemy.


Sandra Kubicka i Baron na Majorce

Sandra Kubicka i Baron na Majorce

Sandra Kubicka ogłosiła przerwę w związku z Kaio Alevesem Goncalvesem

Sandra Kubicka ogłosiła przerwę w związku z Kaio Alevesem Goncalvesem

Sandra Kubicka i Baron na Majorce

Sandra Kubicka i Baron na Majorce

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×