Szukaj

Sandra Kubicka po rozstaniu wprowadziła zmiany. Przyszli partnerzy tak łatwo nie zdobędą serca modelki

Sandra Kubicka o rozstnaiu z Kaio

Sandra Kubicka o rozstnaiu z Kaio

Sandra Kubicka otwarcie o zmianach w życiu po rozstaniu. Jakich błędów już na pewno nie popełni w nowej relacji? O tym opowiedziała naszej reporterce.

Sandra Kubicka odniosła spory sukces zawodowy. Pozowała na czołówkach najpotężniejszych magazynów w kraju i za granicą, wystąpiła w pokazach znanych, światowych projektantów i spełniła swoje marzenie o własnych perfumach. Na promocji zapachów sygnowanych nazwiskiem modelki pojawiła się nasza reporterka, która zapytała ją o zmiany, jakie zaszły w jej życiu w ostatnim czasie.

Sandra Kubicka o życiu po rozstaniu. Co się zmieniła?

Sandra po rozstaniu z Kaiem nie ukrywa, że zaczęła być „trochę samolubna”. Teraz skupia się na sobie. To jej własne 5 minut. Nie ukrywa jednak, że brakuje jej męskich ramion – partnera, z którym mogłaby dzielić się swoim szczęściem.

Na pewno skupiam się na sobie i swojej karierze. Będę trochę samolubna. Ale w moim sercu zawsze jest miejsce na miłość, bo jestem osobą o ogromnym sercu. Ja kocham być kochana. Uwielbiam tę czułość, uwielbiam, gdy ktoś jest ze mnie dumny. Na pewno jest to miejsce. Nauczyłam się na błędach i będę zachowywać więcej prywatności. Nie będę eksponować miłości swojego życia – przyznała.

Sandra wyciągnęła wnioski ze swoich poprzednich związków. Jej kolejni partnerzy muszą uzbroić się w cierpliwość jeśli będą planowali poprosić ją o rękę, albo zaproponują wyprowadzkę z Polski.

Jeśli chodzi o zaręczyny, to nie ja się sobie oświadczam, tylko oni mi. Więc na pewno na dzień dobry powiem, że nie ma zaręczyn. Nie wprowadzę się do mężczyzny w pierwszym roku znajomości. Chce mieć trochę przestrzeni. Ale na pewno nikt nie chce być sam. Fajnie mieć kogoś, kto Cię przytuli i obejrzy z tobą film.

Myślicie, że Sandra ma już na oku nowego ukochanego?


Kaio Alves Goncalves, Sandra Kubicka - Róże Gali 2019

Kaio Alves Goncalves, Sandra Kubicka - Róże Gali 2019

Sandra Kubicka, Kaio Goncalves – JOY Influencer Roku 2019

Sandra Kubicka, Kaio Goncalves – JOY Influencer Roku 2019

Sandra Kubicka w towarzystwie Kaio Alvesa

Sandra Kubicka w towarzystwie Kaio Alvesa

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×