Wróżka uratowała życie mamy Sandry Kubickiej. Niesamowite, co przewidziała. „Gdyby nie trafiła do lekarza, to mogłaby już nie żyć” [WIDEO]

Sandra Kubicka, Grace Kubicka

Sandra Kubicka zdradziła, co usłyszała od wróżki. Dzięki słowom wizjonerki udało się uratować jej mamę przed najgorszym. O wszystkim opowiedziała reporterce Jastrząb Post.

Sandra Kubicka przez lata mieszkała za oceanem. Gwiazda jako nastolatka przeprowadziła się z Łodzi do Miami. Tam zaczęła spełniać swoje marzenie o wielkiej karierze. Pojawiła się na wybiegach u znanych projektantów i wzięła udział w wielu sesjach do poczytnych magazynów o modzie. Jej typ urody cieszył się powodzeniem nie tylko w pracy, ale także poza nią. Sandra nigdy nie mogła narzekać na brak ofert od mężczyzn.

Sandra Kubicka o wróżkach, numerologii i matce

Ostatni związek z obcokrajowcem zakończyła rok temu. Tuż przed ślubem zdecydowała się rozstać. Przeprowadziła się do Polski. Wtedy usłyszała od wróżki ciekawe słowa, którymi podzieliła się w rozmowie z reporterką Jastrząb Post. Usłyszała, że jej partner ma kochankę:

Poszłam do tej kobiety bez pierścionków na palcach, złapała mnie za rękę, nie powiedziałam do niej słowa, a ona powiedziała, że nie wyjdziesz za niego za mąż, a tak w ogóle to on już kogoś ma. Mnie opadła szczęka.

Czy Sandra wierzy w numerologię i wróżby?

Wierzę. Jestem bardzo spirytualną osobą, mam swoje rytuały, jestem świadoma. W numerologię też wierzę, wierzę w astrologię i myślę, że każdy powinien wiedzieć, co to jest, ale nie oceniać.

Jak się okazało, wróżka uratowała życie jej mamie:

Gdyby nie trafiła do lekarza, to mogłaby już nie żyć. Pamiętam jak moja mama miała operację. To było w New Jersey, byłyśmy tam we dwie. Sama mogłabym opowiedzieć takie historie, że ciarki na skórze.

Wierzycie w numerologię?


Grace Kubicka. Fot. Instagram

Grace Kubicka. Fot. Instagram

Grace Kubicka. Fot. Instagram

Grace Kubicka. Fot. Instagram

Grace Kubicka. Fot. Instagram

Grace Kubicka. Fot. Instagram

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×