Sandra Kubicka wyjawiła szokujące kulisy rozstania z narzeczonym: „Zniszczył mnie psychicznie” [WIDEO]

Sandra Kubicka

Sandra Kubicka

Sandra Kubicka rozstała się z Cedrikiem Gervaisem po 5 latach związku. Miał być ślub, ale para po ogłoszeniu zaręczyn zakończyła związek. Modelka w rozmowie z Jastrząb Post wyjawiła szokujące kulisy zakończenia relacji z partnerem. Przeszła przez piekło.

Piękna modelka Sandra Kubicka i Cedric Gervais byli ze sobą 5 lat, co w show-biznesie zdarza się raczej rzadko. Jeszcze zaledwie rok temu wszystko wskazywało na to, że ukochani staną razem na ślubnym kobiercu i powiedzą sobie sakramentalne tak. Były dalekosiężne plany, jednak kilka miesięcy po ogłoszeniu zaręczyn w mediach pojawiła się wiadomość o rozstaniu Sandry i Cedrica. Mało tego, jej były partner poinformował ją o tym za pośrednictwem… social mediów! Na szczęście Sandra ponownie jest zakochana!

Jestem zakochana ponownie. Teraz jestem zakochana naprawdę. Wcześniej to nie była do końca prawdziwa miłość. Bardziej byłam zakochana w pomyśle, w tej idei, że będę żoną i starałam się stworzyć coś idealnego z czegoś, co nie było idealne. Ludzie czasami rozstają się w zgodzie, niestety człowiek, który był ode mnie o 16 lat starszy nie potrafił tego powiedzieć. Poinformował mnie przez social media, że ma inną więc tu nie ma zgody i nie będziemy ze sobą rozmawiać. Z tym człowiekiem nigdy nie będę w zgodzie, nie będziemy przyjaciółmi.

Rozstanie z Cedrickiem było jednym z najbardziej traumatycznych przeżyć w jej życiu:

Dla mnie to był wielki szok. Ja przez 2 miesiące nie pozwalałam nikogo do siebie dopuścić, nie wychodziłam, nie chciałam rozmawiać. On mnie zniszczył psychicznie, ale dzięki Bogu zrobił to w taki sposób. Nie odeszłabym od niego, gdyby nie zrobił tego w tak drastyczny sposób. Nasz związek nie był idealny, dużo się kłóciliśmy, ale czekałam na odrobinę szacunku, żeby mnie poinformował, a on powiedział mi na instagramie.

Całość rozmowy w materiale wideo.

Zobacz: Rozebrana Sandra Kubicka na okładce francuskiego magazynu! Jej nagie zdjęcie podnosi ciśnienie

Zobacz: Seksowna Sandra Kubicka sprawiła sobie pod choinkę nowego chłopaka! To popularny zabójczo przystojny model!

Zobacz: Sandra Kubicka w zjawiskowym ślubnym makijażu. Jednak wychodzi za mąż?! [WIDEO]

 


Sandra Kubicka - Thecadess wiosna lato 2019

Sandra Kubicka - Thecadess wiosna lato 2019

Sandra Kubicka – Twój Styl, Doskonałość mody 2019

Sandra Kubicka – Twój Styl, Doskonałość mody 2019

Sandra Kubicka w kreacji marki Zaquad

Sandra Kubicka w kreacji marki Zaquad

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×