Sandra Kubicka o pierwszych świętach z Baronem. Zdradziła nam, jakie mają plany. „On mnie zmienił”

Sandra Kubicka, Baron

Sandra Kubicka, Baron

Sandra Kubicka i Baron spędzą ze sobą pierwsze wspólne Święta Bożego Narodzenia. Jakie mają plany na świętowanie? O tym modelka opowiedziała reporterce Jastrząb Post.

Baron ma szczęście do pięknych kobiet. Jego serce skradły w przeszłości Ola Szwed, Julia Wieniawa i Blanka Lipińska. Po aktorce, piosenkarce i pisarce przyszła kolej na modelkę. Obecnie związał się z Sandrą Kubicką. Para bardzo długo ukrywała swoje uczucie przed światem. Ich spotkania odbywały się w tajemnicy. Udało im się zataić nawet wspólne wakacje w Grecji. Dopiero na początku jesieni potwierdzili, że są razem.

Baron i Kubicka zdążyli już zadebiutować razem na salonach. Sandra wspierała ukochanego podczas finału The Voice of Poland, a on kibicuje jej w działalności zawodowej. Jest pod wrażeniem przedsiębiorczości jaką posiada atrakcyjna blondynka, która wypuściła własną serię zdrowych przekąsek i stworzyła kolekcję kapeluszy Leshka.

Jest absolutnie sercem, mózgiem i kapitanem – wyznał Baron w rozmowie z naszą reporterką.

Sandra Kubicka o pierwszych świętach z Baronem

Dopiero w okresie świątecznym Sandra znajdzie chwilę na odpoczynek od dużej ilości obowiązków. W rozmowie z piękną reporterką Jastrząb Post, Karoliną Motylewską, zdradziła, jak spędzi Boże Narodzenie. Na pewno będzie towarzyszyć jej Baron, ale jeszcze nie wie, czy w Wigilię, czy w Pierwszy Dzień Świąt.

Cały czas rozmawiamy na ten temat. Na pewno będę chciała spędzić ten czas z moją rodziną, z moimi dziadkami, z moją mamą. Jesteśmy na miejscu wszyscy razem. Po to właśnie przeprowadziliśmy się do Polski, żeby spędzać święta razem. Na pewno chciałabym spędzić te święta z Alkiem, ale jestem świadoma, że on też ma swoją rodzinę. Jeżeli będzie chciał, to spędzimy razem. Jeżeli nie, to zobaczymy się na drugi dzień.

Kubicka pochwaliła się, że Barona pokochała jej babcia. Jest pod wrażeniem uroku muzyka, a co więcej, zauważyła, jak bardzo miłość zmieniła ją na lepsze:

Ona go uwielbia. Moja babcia też. Babcia ostatnio powiedziała na face-timie, że cieszy się, że jestem z Baronem, bo mam normalnego faceta. Powiedziała, że nareszcie usiadłam przy nim na tyłku. On mnie zmienił. I usiadłam przy nim na tyłku.

Cała rozmowa poniżej.


Sandra Kubicka i Baron - 10. urodziny Vitkaca

Sandra Kubicka i Baron - 10. urodziny Vitkaca

Sandra Kubicka i Baron

Sandra Kubicka i Baron

Sandra Kubicka i Baron na wakacjach

Sandra Kubicka i Baron na wakacjach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×