Luksusowa świeca zainspirowała Sandrę Kubicką do stworzenia pierścionka zaręczynowego. To dla Barona bardzo cenna informacja

Sandra Kubicka

Sandra Kubicka

Sandra Kubicka zainspirowana świecą zwróciła uwagę na pierścionek zaręczynowy. O takim hicie słyszymy po raz pierwszy. To prawdziwa gratka dla każdej kobiety.

Sandra Kubicka osiągnęła już w swoim życiu zawodowym bardzo wiele. Jako zawodowa modelka odniosła sukcesy zarówno w Polsce jak i poza granicami naszego kraju. W wieku 15 lat rozpoczęła współpracę z producentami sesji zdjęciowych w USA.

Gwiazda ma na swoim koncie między innymi sesje dla magazynu Treats!, czy udział w kampanii reklamowej marki Asos. W 2017 roku modelka pojawiła się na rozkładówce amerykańskiego wydania magazynu Playboy, a czasopismo Maxim umieściło ją na liście 100 najseksowniejszych nazwisk Ameryki. W tym roku została ambasadorką marki ZoZo Design.

W rozmowie z naszą reporterką Sandra Kubicka wyznała, że uważa się za szczęściarę, a przy okazji opowiedziała o pierścionki zaręczynowym – a w zasadzie o pomyśle na takowy. To cenna informacja dla Barona.

Sandra Kubicka o świecy z diamentem i pierścionkiem zaręczynowym

Sandra zdradziła, że przed nią rok pełen sukcesów. Tak przynajmniej mówi jej astrolog:

Ja już wygrałam życie. Poza tym, jestem mistrzowską 11. To jest moja liczba w numerologii, która ma szczęście i jak sobie postawi coś za cel, to zawsze to dostaje. A rok 2022 ma być rokiem spełniania marzeń, osiągania sukcesów i spełniania marzeń dla mistrzowskich 11-stek.

Sandra współpracuje z ZoZo Design i wierzy, że jako mistrzowska jedenastka może wygrać… brylant zatopiony w jednej na sto świec zapachowych, które właśnie trafiły do linii ZoZo Home.

Może sama kupię taką świeczkę w ZoZo design, bo jak wiecie w jednej na 100 jest zatopiony prawdziwy brylant. Wiara w siebie jest najważniejsza. Nawet jeżeli nie wygracie takiego brylantu, to na dole jest kamień – kryształ górski, który jest również bardzo znaczący.

Czy mogłaby stworzyć dla siebie zaręczynowy pierścionek z brylantem? Jej odpowiedź jest cenną radą dla jej partnera, Barona:

Fajnie, że o tym powiedziałaś. Dokładnie tak – jak już wygracie taki brylant, to możecie przyjść do ZoZo i poprosić, aby wam przygotowali piękny, wymarzony pierścionek zaręczynowy, bądź po prostu pierścionek dla samej siebie z miłości do samej siebie.

Czy zapach i kolor świecy ma znaczenie dla Sandry?

U mnie jak się wejdzie do domu to jest jak w perfumerii. Bardzo dużo zapachów, bardzo dużo świec. Zuza stworzyła 3 różne zapachy. Bardzo się cieszę z tych kolorów. Biały, beżowy i czarny. A czarna świeczka nie wiem, czy wiecie, ja np. tak robię w domu, że gdy zapalam czarną świeczkę, to skupiam się na tych emocjach, których chciałabym się pozbyć. Np. gdy jest mi smutno, coś mnie skrzywdziło, albo chciałabym się tego pozbyć, zapalam czarną świeczkę, skupiam się z tymi emocjami na świeczce i ją gaszę. Więc czarna świeczka jest dla mnie bardzo ważnym w życiu rytuałem.

A wy macie w życiu szczęście?


Sandra Kubicka w biżuterii ZoZo Design

Sandra Kubicka w biżuterii ZoZo Design

Sandra Kubicka w biżuterii ZoZo Design

Sandra Kubicka w biżuterii ZoZo Design

Sandra Kubicka w biżuterii ZoZo Design

Sandra Kubicka w biżuterii ZoZo Design

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×