Sandra Kubicka o eks-partnerkach Barona: „Tam są jeszcze niezałatane blizny”. Rozmawiają często o Wieniawie, a co z Blanką? „Raczej się chyba nie poznamy”

Sandra Kubicka

Sandra Kubicka jest w związku z Baronem. Modelka zdradziła, jakie relacje łączą ją z Julią Wieniawą i Blanką Lipińską. Sprawdźcie, co powiedziała.

Sandra Kubicka i Baron potwierdzili tydzień temu swój związek. Zakochani poznali się 4 lata temu i już wtedy chodzili na randki. Jak zdradziła modelka, wówczas nie byli na siebie gotowi. Teraz wszystko wygląda jakby trafiło na odpowiedni tor.

Sandra Kubicka o relacjach z byłymi partnerkami Barona

Kubicka w rozmowie z reporterką Jastrząb Post wypowiedziała się na temat relacji, jakie łączą ją z jedną z byłych partnerek BaronaJulią Wieniawą:

Ja naprawdę dojrzałam. Nie powinnam porównywać swoich związków, ale gdy widziałam zdjęcia Cedrica z byłymi kobietami to miałam w sobie taki jad, że nie mogłam na to patrzeć i było mi niedobrze, ale przecież np. z Julią się znam. Lubimy się z Julką. Więc z Alkiem rozmawiamy czasami o Julce i o tym, jak ona prężnie działa. Nie czuję żadnej złej emocji do niej – zapewnia.

Baron po Julii Wieniawie związał się z autorką bestsellera 365 dni Blanką Lipińską. 36-latka zagroziła ostatnio, że w kolejnym erotyku pokaże historię miłosną gitarzysty z pisarką. Nie trudno było się domyślić, że chodzi o nią i Alka. Kubicka zdradziła, jakie ma zdanie o byłej partnerce swojego wybranka:

Ja jej nigdy nie poznałam. Nigdy nie miałam okazji zobaczyć Blanki na oczy. Nie mam totalnie zdania, nie wiem, jaką jest osobą. Raczej się chyba nie poznamy. Jeśli chodzi o moich byłych, to z Kaio też nie mam kontaktu, ale z Cedrickiem rozmawiam normalnie. Nawet rozmawialiśmy z Alkiem i Cedrickiem na FaceTime. Jestem zaproszona na ślub. To jest taka dziwna sytuacja. Ale ja nie wierzę w przyjaźń i w to, że po związku można przejść naturalnie w przyjaźń. Nie, bo ludzie cierpią i muszą to przecierpieć. Musi minąć trochę czasu. Pomiędzy mną a Cedrickiem minęły 4 lata, abyśmy mogli sobie spojrzeć w oczy. Z Kaio się teraz nie przyjaźnię i nie będę się przyjaźnić przez najbliższy czas. Myślę, że tam też są jeszcze niezałatane blizny, które obydwoje muszą odpuścić. Ale nie jestem zazdrosna o uczucie do niej. Wiem, że on mnie bardzo kocha. Codziennie mi to pokazuje i udowadnia, czynami, a nie tylko słowami. Jest super.

Sandra Kubicka zdradziła jak reaguje na komentarze, które mówią, że Alek ją skrzywdzi, gdyż ma na koncie wiele związków. Przyznaje się, że sama nie jest święta:

Czytam komentarze, że jestem taka miła i zostanę skrzywdzona. I ok – to bardzo miłe, że się o mnie martwicie. Ale pozwólcie mi moje błędy robić samej. Nigdy się nie nauczę, jeżeli nie spróbuję. A dwa- zastanawiam się, dlaczego ludzie cały czas martwią się o mnie, a nie o niego. Bo ja też swoje w życiu przeżyłam i też miałam mężczyzn. Kogo chciałam to miałam. Trafił swój na swego. Obydwoje przeżyliśmy burzliwe związki i relacje. Trafiliśmy na siebie w odpowiednim momencie. Teraz możemy się ocenić i nie zmarnować tej szansy, którą dostaliśmy. Nareszcie obydwoje dla siebie dojrzeliśmy. Przykre są te komentarze, bo ja go widzę z zupełnie innej strony. Widzę, jaką on jest ciepłą i wrażliwą osobą. On nie pokazuje w kamerze i w telewizji jaką jest wrażliwą osobą, a ja mam to szansę zobaczyć. My bardzo dużo rozmawiamy. Brakowało mi tego w moich poprzednich związkach. Po prostu ciepłej i normalnej rozmowy. Jak ja bym była gitarzystą Afromental takim przystojnym to też bym korzystała z życia. Jak ja bym miała być mężczyzną, to chciałabym być Alkiem.

Całość rozmowy prezentujemy w materiale wideo.


Sandra Kubicka i Baron są parą

Sandra Kubicka i Baron są parą

Sandra Kubicka i Baron są parą

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×