Sandra Kubicka ma gdzieś „365 dni”! Dosadnie podsumowała nie tylko film, ale i całą twórczość Blanki Lipińskiej [WIDEO]

Sandra Kubicka o 365 dni

Sandra Kubicka o 365 dni

Sandra Kubicka o drugiej części filmu Blanki Lipińskiej 365 dni. Zdobyła się na szczery komentarz na temat produkcji, która okazała się hitem Netflixa.

Powieść erotyczna Blanki Lipińskiej zbiera mieszane recenzje. Mimo wielu słów krytyki, została przetłumaczona na kilka języków, uzyskała status bestsellera w wielu miejscach na świecie, a nawet doczekała się ekranizacji. Pierwsza część okazała się hitem Netflixa, który był numerem 1 w 90 krajach. Nie inaczej było przy drugiej odsłonie dzieła pisarki.

365 dni. Ten dzień trafiło na szczyt rankingu najchętniej oglądanych filmów w 75 państwach. Widzowie mieli okazję poznać kilka nowych gwiazd. Do obsady dołączył przystojny Włoch Simone Susinna, który w filmie rywalizował z głównym bohaterem, Massimo (Michele Morrone), o względu Laury (Anna-Maria Sieklucka). Przez kilka minut międzynarodowa publiczność miała okazję zobaczyć także Karolinę Pisarek, dla której udział w projekcie był debiutem na dużym ekranie.

Jak jej grę ocenia Sandra Kubicka?

Sandra Kubicka o drugiej części 365 dni

Reporterka Jastrząb Post była ciekawa opinii Kubickiej na temat umiejętności aktorskich Karoliny Pisarek. W odpowiedzi usłyszała, że modelka nie widziała sceny z udziałem swojej koleżanki

Słyszałam, że Karolina grała, miała swój epizod tam.

Sandra nie ukrywa, że nie widziała filmu Blanki:

Nie widziałam tego filmu. Nie widziałam ani pierwszej części, ani tym bardziej drugiej.

Ukochana Barona nie planuje nadrobienia zaległości w tej kwestii:

Nie mam ochoty. Nie mam czasu. Nawet nie mam czasu obejrzeć Netflixa, a jest mnóstwo fajnych, interesujących seriali, które chciałabym obejrzeć, więc na pewno 365 dni nie byłoby moim priorytetem.

Kubicka nie ukrywa, że ma gdzieś twórczość Blanki Lipińskiej:

No nie widziałam filmów, książek nie czytałam. Ale możemy o jakichś innych książkach porozmawiać. Nawet nie mam czasu obejrzeć Netflixa, a jest mnóstwo fajnych seriali, które chciałabym obejrzeć, więc na pewno „365 dni” nie byłoby moim priorytetem – skwitowała.

Cała rozmowa poniżej.


Blanka Lipińska

Blanka Lipińska

Karolina Pisarek na premierze 365 dni: Ten dzień | fot. AKPA

Karolina Pisarek na premierze 365 dni: Ten dzień | fot. AKPA

Karolina Pisarek na premierze 365 dni: Ten dzień | fot. AKPA

Karolina Pisarek na premierze 365 dni: Ten dzień | fot. AKPA

Komentarze

 • Gość pisze:

  Oj oj oj Sandrunia ,przed tym z dredami ,bronilas Lipińska i jej 365 !!!!!! Nie nakręcał się ! Lipińska już odpuściła , a ty nie ciągnij tego tematu!

  • Gość pisze:

   Kiedy ten niedowartosciowany twór odpuścił? Wtedy jak przy każdej okazji mówi o b?

 • Gość pisze:

  Pudernica z tej botoksowej autorki. Bardzo dobrze że nie ogląda i nie czyta tej szmiry

 • Gość pisze:

  Książki super obsada super film świetny

 • Gość Marti Roxy pisze:

  To niech Kubicka napisze książkę, to się wszyscy pośmiejemy. Ba, niech Kubicka napisze chociaż z 20 stron czegokolwiek, to pogadamy. Że też znajomi Barona jeszcze nie przeprowadzili z nim poważnej rozmowy na temat jego aktualnej „partnerki”!

  • Gość pisze:

   Ha ha ha dobre

  • HenrykKwinto90 pisze:

   Szczerze? Przeczytałem wiele książek w swym życiu. Posłuchałem 20 minut pierwszej książki Pani Blanki Lipińskiej i o mało nie zwymiotowałem. Feministka XXI w. Chciała przygotować Polki na nową rewolucję seksualną. W czym? W robieniu laski, aż się będziesz kobieto ksztusić mając prącie w gardle? Bardzo przepraszam to żadna rewolucja seksualna, tylko szmira, która stała się bestsellerem.

  • Gość pisze:

   No jak fani z roxy się oburzyli to jest szczyt szczytów;) zatoko sztuki podnieś swój sztandar na cześć swojej bohaterki w końcu całą eskortę dzięki której treść mogła zobaczyć światło dzienne – dosłownie! Haha rodzice tacy dumni ohhh
   A ty trollu poczytaj o ofiarach – dziewczynkach z takich miejsc

  • GośćDaniel pisze:

   A ty o sobie coś napisz a nie walisz z tej dupy do Sandry

 • Iza pisze:

  Wypada? Chyba nie wiesz o czym piszesz… zarozumiała wulgarna pinda, napisała o takiej samej pindzie coś, co normalych ludzi odrzuca juz po pierwszej części. Jesli polecasz takie lektury, to widocznie reprezentujesz bardzo niski poziom kulturalny…

 • Gość pisze:

  Współczuję gustu. Tego się nie da przeczytać. Wystarczyło otworzyć na byle stronie w księgarni żeby wiedzieć że To nie jest książką. Gdybyś przeczytała choć jedną poza tym czymś wiedziałbyś. Choć lektury

 • Gość Nela pisze:

  Na co liczą dziennikarze?Że będzie się zachwycać twórczością byłej swojego chłopaka?

  • GośćMarcjanna Baronowa pisze:

   Kubicka „byłej swojego obecnego chlopaka” to do pięt nie dorasta. Tyle w temacie.

 • GośćAgnes pisze:

  Ona wygląda na taką, co tylko plotkarskie czyta, więc nie ma co się dziwić, że nie przeczytała książek, o których było golośno i przynajmniej dla wyrobienia własnego zdania wypadałoby przeczytać. To samo tyczy się ekranizacji. Ją pewnie rajcują stories na insta i tik toki, zwłaszcza własne i Baranka…

  • Nina pisze:

   Proszę Cię. Pytają ją tylko o to z jednego powodu. Gdyby jej facetem nie był Baron w ogóle by tego pytania nie dostała. A wypada, to przeczytać „Dumę i uprzedzenie”, niekoniecznie 365 dni.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×