Sandra Kubicka komentuje ślub Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego: „Czuję się urażona” [WIDEO]

Sandra Kubicka

Sandra Kubicka

Ślub Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego zbliża się wielkimi krokami. Sandra Kubicka skomentowała przed naszą kamerą nadchodzącą uroczystość. Została na nią zaproszona?

Kilka tygodni temu kolorową prasę obiegła wiadomość o ślubie Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego. Urodziny aktorki miały być połączone z jej wieczorem panieńskim. Do sieci trafiły zdjęcia z jej zabawy z przyjaciółkami. Od tej pory cały czas do mediów trafiają kolejne informacje dotyczące ślubu, który podobno ma się odbyć już za kilka dni. Sami zainteresowani nie potwierdzają, ani nie dementują pojawiających się doniesień. Aktor oficjalnie jednak nazywa Asię swoją narzeczoną.

Ślub zakochanych zbliża się wielkimi krokami i ma odbyć się w pięknym dworku. Zakochani podobno nie szczędzili funduszy na tę uroczystość. Można się tylko domyślać, że wśród gości pojawi się wiele gwiazd znanych z show-biznesu. Sandra Kubicka zdradziła nam, czy dostała zaproszenie.

Sandra Kubicka o ślubie Joanny Opozdy

Jako pierwszy informacje o ślubie aktorskiej pary potwierdził makijażysta, który został poproszony przez przyszłą pannę młodą o zrobienie jej makijażu w tym ważnym dniu. Prywatnie jest on przyjacielem Sandry Kubickiej. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post modelka, która jakiś czas temu dosyć mocno poróżniła się z aktorką, zdradziła, czy otrzymała zaproszenie na ślub koleżanki. Jasno też wyraziła się na temat łączącej ich relacji:

Ja się z Joanna Opozdą nigdy nie przyjaźniłam. My się widziałyśmy 3 razy na oczy i nie wiem skąd to wyszło, że koleżanki się pokłóciły, bo to nie jest nawet moja koleżanka. Ale tak – słyszałam, że jest ślub i wiele naszych wspólnych znajomych idzie na ten ślub i wesele. Ja nie byłam zaproszona, ale nie czuję się urażona.

Co ciekawe, makijażystą Joanny w dniu ślubu ma być Harry- czyli najbliższy przyjaciel Sandry:

Oni się kumplują. Ja jestem Harrego najlepszą przyjaciółką i jestem również jego partnerem biznesowym. Więc nie czuję się totalnie zagrożona. Każdy ma swoje miejsce. To by świadczyło o mojej niedojrzałości, gdybym powiedziała, że jak pójdzie na to wesele to koniec z nami. Jestem ponad to. Mamy taką relację, która jest ponad przyjacielska. My się ani razu w życiu nie pokłóciliśmy, bo nie mamy o co. Widzimy się w firmie, widzimy się prywatnie, widzimy się na domówkach, umaluje mnie jak trzeba. Wszystko się zgadza i nigdy bym mu nie powiedziała, że ma tego nie robić. On sam wie, co może, co wypada, co nie wypada i nie trzeba nikomu tego przypominać.

Kibicujecie Joannie i Antkowi?


Sandra Kubicka na evencie platformy Viaplay

Sandra Kubicka na evencie platformy Viaplay

Sandra Kubicka poprawiła zęby

Sandra Kubicka poprawiła zęby

Joanna Opozda i Antek Królikowski na wakacjach

Joanna Opozda i Antek Królikowski na wakacjach

Komentarze

  • Gośćjadwiga pisze:

    Najlepiej wszystko ukartowala Rozenek niby na slub przyszla za wczesnie a ona umowila sie przed slubem Antka na swoja sesję zdjęciową…Cwaniara jak wykombinowala

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×