Sandra Kubicka tylko dla nas odniosła się do plotek o kryzysie w związku z Baronem. „U mnie w życiu jest ciężko…”. Brawa za szczerość!

Sandra Kubicka komentuje plotki o kryzysie w związku

Sandra Kubicka komentuje plotki o kryzysie w związku

Sandra Kubicka dla Jastrząb Post. Zareagowała dla nas na plotki o kryzysie w związku z Baronem. Taka szczerość zasługuje na uznanie!

Sandra Kubicka weszła w związek z Baronem po tym, gdy po latach powróciła do Polski ze Stanów Zjednoczonych. Para świetnie się dogaduje i myśli o zaręczynach. Nie zmienia to jednak faktu, że media bywają złośliwe. Raz po raz rozpisują się na temat kryzysów w związku gwiazd. Jak dotąd, żadne z tego typu pogłosek nie okazała się prawdziwa. Reporterka Jastrząb Post przy okazji spotkania z modelką, postanowiła zapytać ją o to, jak zakochani reagują na powtarzające się plotki.

Sandra Kubicka komentuje plotki o kryzysie w związku

Nasza rozmówczyni przyznała, że jej partner nie czyta artykułów na ich temat, a ona robi to raz na jakiś czas. Jej zdaniem ludzie po prostu chcieliby tego, żeby w ich związku wydarzyło się coś złego, ponieważ są ze sobą już dość długo.

Wydaje mi się, że ludzie by wręcz chcieli, żeby coś takiego się wydarzyło. Nie są w stanie się przyzwyczaić, że jesteśmy już ze sobą dosyć długo, więc to jest normalne, że na początku się ekscytujesz tą relacją. Alek na pewno nie czyta tych artykułów, ja raz na jakiś czas zajrzę, chociaż też kręcę głową, bo ile można się z tego tłumaczyć. Przyszliśmy tu dzisiaj razem, ale nie wrzucamy siebie codziennie na Instagram.

Sandra przyznała, że w jej życiu teraz nie jest najłatwiej, lecz nie ma to nic wspólnego z Alkiem, tylko z problemami z przedsiębiorstwem.

U mnie w życiu jest teraz ciężko, nie ma to nic wspólnego z Alkiem, tylko w firmie się dużo zadziało i nie byłam na to przygotowana. Konkretnie w firmie cateringowej. Musiałam przejąć rolę prezesa. Na pewno jest to dla mnie nowe wyzwanie. Nie byłam na to przygotowana. Jeżeli ktoś myśli o założeniu biznesu w gastronomii, to serdecznie odradzam. Najgorzej jest z obsługą klienta. Na szczęście Alek jest w tej firmie, więc mnie wspiera.

Brawa za szczerość w mówieniu o kłopotach z biznesem!


Sandra Kubicka, Baron - Gala Rak'n'Roll 2023

Sandra Kubicka, Baron - Gala Rak'n'Roll 2023

Sandra Kubicka, Baron - Gala Rak'n'Roll 2023

Sandra Kubicka, Baron - Gala Rak'n'Roll 2023

Sandra Kubicka i Baron na Majorce

Sandra Kubicka i Baron na Majorce

Komentarze

 • POlak pisze:

  Kto się łączy w związek z takim gościem? Tylko naiwna, niemądra kobieta. Żal mi jej.

 • Gość pisze:

  No przecież wiadomo że się z nią nie ożeni to taki typ faceta

 • Gość pisze:

  po co dajecie mozliwosc komentowania skoro kasujecie komentarze?

 • Gupifan pisze:

  Czyżby Alek przestał grać na gitarce dla łukochanej. Spoko Alek, Roksana W jest już pełnoletnia a ta cyganka to już może bo w jej taborze to od 14 lat rodzą czy ślubują

 • AXM pisze:

  W konkubinacie źle się dzieje,o jej niech napisze do Przyjaciółki 🤣🤣🤣 nikomu nie znana baba próbuje zaistnieć

 • Gość Toja pisze:

  A jednak w jej oczach jest smutek. Myślę że przykro jej, że Alek do tej pory się z nią nie zaręczył. Zwłaszcza, że Blanka właśnie się zaręczyła. Nie wrzucają swoich zdjęć razem ok, ale teksty pod tymi, które wrzucają nie pokazują nawet odrobiny uczucia do partnera.

 • hahaha pisze:

  przeciez to wiadomo, ze te pseudo celebryckie zwiazki za chwilę sie skonczą, ona szuka tege jedynego jak kazda, a on kolejną celebrytke z listy skresil

 • Gość pisze:

  A czy wy zauważyliście, że, gdziekolwiek by nie poszła, to o swoim związku gada tylko z dziennikarką z tego portalu….

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×