Sandra Kubicka idzie jak burza. Za chwilę rusza jej nowy biznes. Do ostatniej chwili trzymała go w tajemnicy. „Wszystko się spełnia”

Zdjęcie (1) Sandra Kubicka idzie jak burza. Za chwilę rusza jej nowy biznes. Do ostatniej chwili trzymała go w tajemnicy. „Wszystko się spełnia”

[1/6] Sandra Kubicka w sobotnim wydaniu DDTVN | fot. AKPA

Zdjęcie (2) Sandra Kubicka idzie jak burza. Za chwilę rusza jej nowy biznes. Do ostatniej chwili trzymała go w tajemnicy. „Wszystko się spełnia”

[2/6] Sandra Kubicka i Baron na Majorce

Zdjęcie (3) Sandra Kubicka idzie jak burza. Za chwilę rusza jej nowy biznes. Do ostatniej chwili trzymała go w tajemnicy. „Wszystko się spełnia”

[3/6] Sandra Kubicka i Baron na Majorce

Zdjęcie (4) Sandra Kubicka idzie jak burza. Za chwilę rusza jej nowy biznes. Do ostatniej chwili trzymała go w tajemnicy. „Wszystko się spełnia”

[4/6] Sandra Kubicka i Baron na Majorce

Zdjęcie (5) Sandra Kubicka idzie jak burza. Za chwilę rusza jej nowy biznes. Do ostatniej chwili trzymała go w tajemnicy. „Wszystko się spełnia”

[5/6] scena z: Sandra Kubicka, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Zdjęcie (6) Sandra Kubicka idzie jak burza. Za chwilę rusza jej nowy biznes. Do ostatniej chwili trzymała go w tajemnicy. „Wszystko się spełnia”

[6/6] scena z: Sandra Kubicka, Baron, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Komentarze

 • Gość pisze:

  Ahaha Sandra puknij ty się w główke i nie opoeiadaj głupot

 • KASKA pisze:

  W koncu Baron znalazl odpowiednia Dziewczyne ….Sandra mi sie podoba …To On skacze koloniej…Nie ona klo Niego …Brawo Sandra …utarlas Nosk Piotrusia Pana….

 • Gość pisze:

  No i super !Niech dziewczyna spełnia swoje marzenia !

 • Gość pisze:

  Sandra kocha pieniądze. Rozpędza się. Ma głowę do interesów. Oby nie zapomniała co w życiu najważniejsze

 • Floryda pisze:

  ..jaka ona sławna bardziej gościnna…do Miami to dojeżdżała a pomieszkiwała z mamą która sprzątała domki i apartamenty..czasami Sandra jej pomagała…

 • Floryda pisze:

  Macie nas za wodę co daje się łatwo nabierać…jaka ona sławna bardziej gościnna…do Miami to dojeżdżała a pomieszkiwała z mamą która sprzątała domki i apartamenty..czasami Sandra jej pomagała…

  • GośćAla pisze:

   Co zazdrosny że Tobie kariera na Florydzie nie wypaliła !A to że Kubicka pomagała mamie w pracy tylko dobrze o niej świadczy !

×