Sandra Kubicka idzie jak burza. Za chwilę rusza jej nowy biznes. Do ostatniej chwili trzymała go w tajemnicy. „Wszystko się spełnia”

Sandra Kubicka

Sandra Kubicka

Sandra Kubicka rusza z nowym biznesem. Zdradziła nam, czym zajmie się tym razem. Czy Polacy są na to gotowi?

Sandra Kubicka to polska modelka, która odniosła ogromny sukces poza granicami naszego kraju. W 2017 roku pojawiła się na okładce amerykańskiego Playboya, a miesięcznik Maxim umieścił ją na liście 100 najseksowniejszych nazwisk Ameryki.

Kubicka w 2008 roku przeniosła się do Stanów Zjednoczonych i razem z rodziną zamieszkała w Miami na Florydzie. Gwiazda była dwukrotnie zaręczona: z francuskim dj-em Cedriciem Gervaisem oraz brazylijskim biznesmenem Kaio Alvesem Goncalvesem. Oba związki zakończyły się jednak dla modelki rozczarowaniem. W 2021 roku Sandra Kubicka stworzyła parę z polskim gitarzystą, kompozytorem i producentem muzycznym – Baronem.

Sandra Kubicka o nowym biznesie

Znana modelka chętnie opowiada o swoim życiu zawodowym i relacjach z obecnym partnerem Baronem, udzielając wielu wywiadów. W rozmowie z naszą reporterką gwiazda opowiedziała o szczęściu, które przynosi jej numerologiczna jedenastka.

Sandra Kubicka często o coś prosi, a jej prośby się spełniają:

Ja jestem mistrzowską 11, tutaj kolejny fun fact z numerologii. Musze uważać o co proszę, bo to się naprawdę spełnia. Czasami powiem coś przypadkowo na głos i tydzień później to się dzieje. Ostatnio mówiłam, że chciałabym mieć restaurację, później dzwoni do mnie wspólnik, że znaleźliśmy super lokal i to się dzieje. Tak samo jak chodziłam do ZoZo Design, patrzyłam na plakaty i myślałam, że chciałabym tam być, no i jestem. Wszystko się spełnia.

Jak się okazuje, modelka już niebawem spróbuje swoich sił w gastronomii:

Miałam takie marzenie, aby mieć takie swoje małe miejsce, w którym serwuję matchę i pyszne śniadanka z kremami. I będzie takie miejsce na mapie Warszawy.

Celebrytka przyznała także, że otrzymuje ogromne wsparcie od swojego partnera:

On mnie wspiera we wszystkim, jest moim największym fanem, wspieramy się nawzajem i myślę, że dlatego tak super wychodzi nam związek, bo się wspólnie motywujemy.

Trzymamy kciuki za nowy biznes Sandry.


Sandra Kubicka w sobotnim wydaniu DDTVN | fot. AKPA

Sandra Kubicka w sobotnim wydaniu DDTVN | fot. AKPA

Sandra Kubicka i Baron na Majorce

Sandra Kubicka i Baron na Majorce

Sandra Kubicka i Baron na Majorce

Sandra Kubicka i Baron na Majorce

Komentarze

 • Gość pisze:

  Ahaha Sandra puknij ty się w główke i nie opoeiadaj głupot

 • KASKA pisze:

  W koncu Baron znalazl odpowiednia Dziewczyne ….Sandra mi sie podoba …To On skacze koloniej…Nie ona klo Niego …Brawo Sandra …utarlas Nosk Piotrusia Pana….

 • Gość pisze:

  No i super !Niech dziewczyna spełnia swoje marzenia !

 • Gość pisze:

  Sandra kocha pieniądze. Rozpędza się. Ma głowę do interesów. Oby nie zapomniała co w życiu najważniejsze

 • Floryda pisze:

  ..jaka ona sławna bardziej gościnna…do Miami to dojeżdżała a pomieszkiwała z mamą która sprzątała domki i apartamenty..czasami Sandra jej pomagała…

 • Floryda pisze:

  Macie nas za wodę co daje się łatwo nabierać…jaka ona sławna bardziej gościnna…do Miami to dojeżdżała a pomieszkiwała z mamą która sprzątała domki i apartamenty..czasami Sandra jej pomagała…

  • GośćAla pisze:

   Co zazdrosny że Tobie kariera na Florydzie nie wypaliła !A to że Kubicka pomagała mamie w pracy tylko dobrze o niej świadczy !

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×