Sandra Kubicka chce zagrać u Blanki Lipińskiej: „Błagam, zadzwońcie do mnie”. To nie byłby jej aktorski debiut

Sandra Kubicka, Blanka Lipińska

Sandra Kubicka, Blanka Lipińska

Sandra Kubicka chce zostać aktorką. Ma na swoim koncie pierwszą rolę, ale spełnienie marzeń dopiero przed nią. Wszystko w rękach Blanki Lipińskiej.

Sandra Kubicka ma wiele atutów. Jest nie tylko piękna, ale ma też smykałkę do biznesów. Niedawno wypuściła perfumy sygnowane swoim nazwiskiem. Wizerunek modelki docenili nie tylko entuzjaści kobiecego piękna, ale także producenci filmowi. Niedawno 25-latka zagrała w jednym z filmów.

Sandra Kubicka chce zostać aktorką. Marzy o roli w filmie Blanki Lipińskiej

Ślicznotka nie może doczekać się hucznej premiery dzieła z jej udziałem. Nie wyobraża sobie, by po raz pierwszy miała oglądać swój debiut w domowym zaciszu. W kinie, na dużym ekranie i w obecności mediów chce zobaczyć, jak jej poszło. O wszystkim opowiedziała reporterce Jastrząb Post.

Jest nakręcony, czekam aż wyjdzie. Aż dadzą cynk, że jest premiera. Jeszcze nic nie wiem. Czekają na to, abyśmy mogli pójść do kin i sama chętnie wolałabym iść do kina i zobaczyć się na tym wielkim ekranie. Nie widziałam jeszcze filmu, to był mój pierwszy film, więc jestem bardzo podekscytowana. Aktorstwo jest super. Ja to czułam gdzieś w kościach. Zawsze jak kręciłam reklamy czy teledyski, to gdzieś mnie to bardziej kręciło, że musiałam się poruszać, czy zagrać jakąś ekspresję, niż po prostu stać i pozować. Bardzo mi się to podoba.

Sandra wie, że jeśli planuje zawojować branżę filmową, musi zainwestować w coacha. Nie ukrywa, że ma spore problemy z dykcją i ze swobodnym mówieniem w języku polskim:

Muszę troszkę popracować nad swoją dykcją, jeżeli chciałabym grać w polskich filmach. Ja siebie na tym łapię. W ogóle po Dubaju język mi się pomieszał i cały czas mówiłam tam do wszystkich po angielsku. Łapię się na tym, że zapominam polskich słówek, więc jeżeli chcę grać w polskich filmach, to muszę popracować z jakimś coachem od aktorstwa i się przyłożyć do języka polskiego. To jest piękny język, a ja czasami mówię, jakby mi się nie chciało.

Czy chciałaby wystąpić w filmie Blanki Lipińskiej?

Chciałabym u Blanki. Jeszcze z tym Michele. Błagam – zadzwońcie do mnie. On jest taki przystojny, że to jest kosmos. To jest facet moich marzeń.

Który z polskich aktorów robi na niej największe wrażenie?

Zawsze chciałam poznać Tomka Karolaka. Ja jego filmy uwielbiam, uwielbiam jego poczucie humoru, wszystkie komedie, w których zagrał oglądałam. „39 i pół” – uwielbiam ten serial. Zawsze chciałam go poznać i myślałam, żeby zagrać z nim w filmie i zagrałam. Moje marzenie się spełniło, jak go poznałam, to powiedziałam mu, że jestem ogromną fanką i nie wierzę, że jest obok mnie. I nie wierzę, że razem gramy w filmie. To właśnie była ta osoba i tak się stało.

Wróżycie Sandrze karierę w aktorstwie?

https://youtu.be/dth-V7tSoxc


Tak Sandra Kubicka aktualnie wygląda

Tak Sandra Kubicka aktualnie wygląda

Sandra Kubicka

Sandra Kubicka

Sandra Kubicka – TVP 2020 jesienna ramówka

Sandra Kubicka – TVP 2020 jesienna ramówka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×