Sandra Kubicka sprzedała luksusową willę i zamieszkała z Baronem: „Muszę przerobić to z moim psychologiem”. Jak się dogadują? [WIDEO]

Sandra Kubicka

Sandra Kubicka i Baron mieszkają razem. Modelka zdradziła, jak wygląda ich codzienne życie, a także jak wyposażyli swoje cztery kąty.

Sandra Kubicka Baron, chociaż od pewnego czasu się spotykają, dopiero niedawno potwierdzili, że są razem. Opublikowali przepiękne zdjęcia w social mediach, którymi rozgrzali internet do czerwoności. Podobnie jak wyznanie modelki, która w rozmowie z Jastrząb Post oznajmiła, że z partnerem wybrali już imiona dla dzieci:

Jeżeli chcesz z kimś spędzić życie to musisz te tematy dziecka i ślubu poruszyć. Zawsze na początku związku zadaje te niekomfortowe pytania, żeby zobaczyć, w jakim kierunku ktoś idzie, żeby nie tracić czasu. Alek mi daje taką nadzieję, że naturalnie się to wydarzy. Nie chcemy dziecka dzisiaj. […] Mamy w planach pieska zaadoptować. I rozmawiamy na temat tego jak piesek ma się nazywać i mówimy Leo, ale też myślimy, że jakbyśmy syna mieli to Leo też fajnie. Leo, jakieś takie krótkie, dla dziewczynki Stella.

Zobacz: Kubicka o związku z Baronem. Już wybrali imiona dla dzieci. Zdradziła jakie i od kiedy ze sobą randkują. Oj, długo!

Sandra Kubicka o mieszkaniu z Baronem. Jak im się układa?

Kubicka w rozmowie z reporterką Jastrząb Post potwierdziła też, że ona i Baron mieszkają razem. Ujawniła, że dobrze się dogadują – mają takiego samego bzika na punkcie czystości:

To jest bardzo ważne i cieszę się, że on ma takiego samego bzika jak ja na punkcie czystości. Wszystko jest poukładane, każdy ma swoją przestrzeń, dzielimy się obowiązkami, Alek ma nadal swoje mieszkanie. To, w którym jesteśmy teraz wybraliśmy razem, poukładaliśmy wszystko razem, to jest nasze gniazdko.

Sandra Kubicka zdradziła, że nie mieszka już w swoim pięknym domu w Wilanowie. Razem z muzykiem zajmują mieszkanie, które mieści się w centrum Warszawy:

Tam mieszkałam jak się poznaliśmy. Zaczęliśmy rozmawiać i uznałam, że jest czas na przeprowadzkę. Muszę przerobić to z moim psychologiem, bo za każdym razem jak wchodzę w nowy związek, to chcę wszystkiego nowego. Odcinam wszystko stare. Sprzedaje szafę, przeprowadzam się. Ale to gdzieś to oczyszczenie. Teraz mieszkamy w centrum.

Modelka dodała, że ona i jej ukochany wciąż są w trakcie urządzania swoich czterech kątów:

Dużo jest moich mebli z Miami. Ale cały czas jesteśmy w trakcie dekoracji. Wchodzi się i widzi się, że jest dusza męska, ale jest też kobieca. Mieszkanie jest bardzo nowoczesne, czyste, ładne i jest dużo światła, co jest dla mnie też ważne. Jest też wiele zieleni, elementów natury.

Całość rozmowy w materiale wideo.

 


Sandra Kubicka w ubraniach Barona

Sandra Kubicka i Baron są parą

Sandra Kubicka i Baron są parą

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×