Szukaj

Sandra Kubicka i Adam Adamonis ostro odpowiedzieli Żorze: „To jest tak, że nagle z niego zrobił się ekspert” [WIDEO] szkic

Sandra Kubicka i Adam Adamonis odpowiedzieli na krytykę Żory Korolyova. Zobacz, co powiedzieli w rozmowie z naszą reporterką. Ich słowa raczej nie spodobają się byłemu tancerzowi Tańca z gwiazdami.

Sandra Kubicka i Adam Adamonis, Żora Korolyov, Taniec z gwiazdami

Konflikty w show-biznesie to rzecz nieunikniona. Aktualnie jeden z nich został wygenerowany przez Żorę Korolyova, który zarzucił nieumiejętność tańczenia części uczestników obecnej edycji Tańca z Gwiazdami. Najbardziej oberwało się Barbarze Kurdej-Szatan i Sandrze Kubickiej.

Przypomnijmy: Żora Korolyov atakuje “Taniec z gwiazdami”: „Nie znam się chyba na tańcu, śmierdzi tu układami i niesprawiedliwością”. Co na to produkcja i twórcy programu?

Modelka w rozmowie z reporterką Jastrząb Post postanowiła zareagować na uszczypliwy komentarz, co zakończyło się pokazaniem przez Żorę screenów prywatnych wiadomości od Sandry:

Nasz taniec pokazał, co mamy do powiedzenia. Nie wolno takich rzeczy robić, dorośli ludzie chyba wiedzą. Nie mam ochoty rozmawiać z nim face to face. On był troszeczkę rozproszeniem, które dla nas było 10 minutowe. Zapomnieliśmy o tym i skoncentrowaliśmy się na tańcu, zmieniliśmy tą negatywną energię w pozytywną i wyszło to na parkiecie.

Adam Adamonis w dość ostrych słowach skomentował zachowanie byłego tancerza Tańca z Gwiazdami:

My robimy swoje. To jest tak, że nagle z niego zrobił się ekspert. A my ekspertów mamy tutaj na sali i są wyśmienici w swojej roli. Trzymajmy się tego, co jest prawdziwe i nie róbmy hejtu, Twórzmy więcej pozytywizmów i bawmy się tańcem.

Jak myślicie, czy Żora odniesie się do komentarza Sandry i Adama?

Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan zbulwersowana wynikami “Tańca z Gwiazdami”! Nie przebierała w słowach po odpadnięciu jej męża


Sandra Kubicka i Adam Adamonis

Sandra Kubicka i Adam Adamonis

Sandra Kubicka i Adam Adamonis - Taniec z gwiazdami 10

Sandra Kubicka i Adam Adamonis - Taniec z gwiazdami 10

Sandra Kubicka - jesienna ramówka Polsat 2019

Sandra Kubicka - jesienna ramówka Polsat 2019

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×