Sandra Kubicka wpuściła nas do swojej wypasionej garderoby. Na półkach same modowe perełki. „Mam bardzo drogie buty”

Sandra Kubicka kolekcja butów

Sandra Kubicka kolekcja butów

Sandra Kubicka podczas rozmowy z reporterką Jastrząb Post zdradziła, co znajduje się w jej szafie. Cena niektórych ubrań robi wrażenie. Niektóre z nich kosztowały tyle, co porządne auto.

Sandra Kubicka jest jedną z najpopularniejszych polskich modelek. W dzieciństwie musiała stawić czoła wielu przeciwnościom, z których najbardziej uciążliwa była rozłąka z matką. Mimo że szkolni znajomi próbowali podciąć jej skrzydła, jako nastolatka wyjechała do Stanów Zjednoczonych, gdzie rozpoczęła pracę w branży mody. Od tamtej pory jej twarz można było wielokrotnie zobaczyć na rozkładówkach wielu znanych czasopism, a ją samą na wybiegach w ubraniach najbardziej rozpoznawalnych projektantów.

Kubicka niejednokrotnie miała na sobie stroje warte olbrzymie pieniądze. Czy w jej szafie również można znaleźć takie perełki? Sprawdziliśmy, odwiedzając ją z kamerą.

Sandra Kubicka pokazała garderobę. Kolekcja butów robi wrażenie

Kubicka jest jedną z najpopularniejszych polskich modelek na świecie. Przez lata zdobyła rzeszę fanów, którzy z uwagą śledzą jej posty w social mediach. Modelka na każdym zdjęciu zaskakuje nie tylko urodą, ale i ciekawymi stylizacjami, które inspirują kobiety do zmian w garderobie.

Sandra Kubicka, tak jak chyba każda modelka przykłada szczególną uwagę do swojego wyglądu. Na wielu zdjęciach można zauważyć, że ma na sobie drogie kreacje od topowych projektantów. Podczas rozmowy z reporterką Jastrząb Post zdradziła, co znajduje się w jej szafie, w której wszystkie ubrania, dodatki i buty są poukładane według koloru. Czy jest pedantką?

Nie jestem pedantką, ale lubię jak jest wszystko poukładane. Jak się ubieram, to jest mi łatwiej, gdy wiem, że np. czerwone buty są w danym miejscu. Staram się utrzymać porządek, ale nie zawsze daje radę.

Kolekcja butów Sandry robi ogromne wrażenie. Ona sama przyznała, że zawartość jej szafy to na pewno koszt auta, choć nie brakuje w niej ubrań z popularnych sieciówek:

Tutaj są sieciówki, ale mam też bardzo drogie buty. Jest np. limitowana edycja Giuseppe Zanotti, którą projektował Kanye West, więc możecie się domyśleć. Są wygodne sneakersy Valentino. Na pewno auto jakieś tutaj jest.

Chciałybyście mieć taką kolekcję butów?

A tak wygląda trzypiętrowy dom Kubickiej:


Kolekcja butów Sandry Kubickiej

Kolekcja butów Sandry Kubickiej

Kolekcja butów Sandry Kubickiej

Kolekcja butów Sandry Kubickiej

Kolekcja butów Sandry Kubickiej

Kolekcja butów Sandry Kubickiej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×