Sandra Kubicka pochwaliła się swoją willą. „Metraż domu to 520 m²”. Jak mieszka z narzeczonym? [WIDEO]

Sandra Kubicka: dom w Miami

Sandra Kubicka: dom w Miami

Sandra Kubicka kupiła dom, który ma 520 metrów kwadratowych. Modelka opowiedziała nam o swoim azylu, który na myśl przywołuje luksusowe wnętrza z Dynastii we współczesnym wydaniu.

Sandra Kubicka urodziła się w Łodzi, ale karierę zrobiła w Miami. Modelka od lat mieszka w Stanach Zjednoczonych, w których czuje się jak ryba w wodzie. Doskonale odnajduje się w amerykańskiej mentalności. Za oceanem ma przyjaciół, pracę i partnera. Jej ukochany pochodzi z sąsiadującego z USA Meksyku.

Sandra Kubicka: dom w Miami

Kubicka w rozmowie z naszą reporterką zdradziła, że razem z narzeczonym kupili mieszkanie. Para zdecydowała się na dość odważny krok, bo zainwestowała w drogą nieruchomość na Florydzie po kilku miesiącach bycia razem. Nie byli nawet zaręczeni, gdy dokonali transakcji.

Kupiliśmy dom. My w ogóle wszystko szybko zaczęliśmy. Jak się poznaliśmy to dwa tygodnie później wprowadziliśmy się do mieszkania. Mieszkanie było w super lokalizacji, mieliśmy super widok, ale to był taki moment, że wszyscy się do nas schodzili. To było jedno wielkie imprezowanie u nas w mieszkaniu i nie chcieliśmy tak żyć. Podjęliśmy wspólnie decyzję, że chcemy się przeprowadzić dalej, gdzieś, gdzie są domy. I wszystko się super potoczyło. Na początku jak kupiliśmy ten dom, to ludzi się pytali, czy się nie boję, bo nie byliśmy zaręczeni. A ja mówiłam, że nie, bo ja Kaio kocham. I potem się Kaio oświadczył więc wszystko potoczyło się tak, jak miało być.

Sandra Kubicka – dom w Miami

Sandra Kubicka – dom w Miami

Jak mieszka Sandra Kubicka? O to zapytała ją nasza reporterka. Modelka wskazała swoje ulubione miejsca w domu, który właściwiej jest nazywać willą – ma aż 520 m kw.

To jest nowy dom. To są modele budowane 2 lata temu, wiec tu nie trzeba za dużo robić. Ja codziennie coś tam wymyślam, co mogłabym tutaj zmienić i zmieniam, ale to też krok po kroku, nie wszystko na raz. Moje ulubione miejsce w tym domu to jest taras. Mam zachód słońca nad palmami, ja sobie siedzę na tarasie, mam sztuczną trawę, psy sobie biegają. Po treningu puszczam sobie muzyczkę, słucham disco-polo i patrzę, jak moje psy ze sobą biegają i się cieszą, to jest taka moja ulubiona chwila i pora dnia. Metraż domu to 520 metrów.

Sandra Kubicka o ciąży

To jednak nie koniec dobrych wieści. Sandra i Kaio rozpoczęli już starania o dziecko. Kubicka już jakiś czas temu przyznała publicznie, że choruje na zespół policystycznych jajników, przez co ma problemy z zajściem w ciążę.

Nie będę oszukiwać. Jestem szczera. Wiem, że bardzo dużo kobiet chce wiedzieć, jaki mam progres. Odstawiłam tabletki antykoncepcyjne i liczymy na cud wraz z Kaio. Jesteśmy gotowi i jak się wydarzy i będzie, to jest to nasze wspólne największe marzenie. Czuję, że przyszłam na ten świat, aby być matką. Zawsze, jak moi znajomi przychodzą z dzieciakami, to tak mi się serce raduje. Chcę, aby to się wydarzyło. Zaczynamy, ponieważ nie mam za dużo czasu jako osoba z PCO. Inna kobieta może sobie pozwolić na zajście w ciążę nawet w wieku 40 lat, ja niestety nie mogę. Jeżeli chce mieć więcej niż 1 dziecko, to czas brać się do roboty. Robimy wszystko, co w naszej mocy aby to się wydarzyło niedługo.

Trzymamy kciuki za spełnienie marzeń o macierzyństwie i ślubie, który narzeczeni zmuszeni zostali przełożyć ze względu na pandemię koronawirusa: „Ryczałam i mówiłam, że się nie zgadzam”.

W galerii znajdziecie kilka zdjęć z domu Sandry Kubickiej.

Zapis całej rozmowy live z Sandrą Kubicką:


Sandra Kubicka – dom w Miami

Sandra Kubicka – dom w Miami

Sandra Kubicka – dom w Miami

Sandra Kubicka – dom w Miami

Sandra Kubicka – dom w Miami

Sandra Kubicka – dom w Miami

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×