Sandra Dorsz po „Top Model” odkryła w sobie nowe talenty. Śpiewa, tańczy, a za chwilę… „Czuję klimat” [WIDEO]

Sandra Dorsz po Top Model

Sandra Dorsz po Top Model

Sandra Dorsz po Top Model odnalazła się nie tylko w zawodzie modelki. Finalistka programu opowiedziała nam, czym zajmuje się obecnie. To kobieta wielu talentów.

Sandra Dorsz z Top Model odpadła jako czwarta. Była o włos od udziału w najważniejszym starciu, z którego zwycięsko wyszedł Dawid Woskanian. Jurorzy i widzowie nie wręczyli jej przepustki do ścisłej trójki, ale nie oznacza to, że jej kariera utknęła w martwym punkcie.

Sandra Dorsz po Top Model. Co robi?

Sandra w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, że po Top Model ma ręce pełne roboty. Nie tylko pracuje jako modelka, ale też spełnia się na innych płaszczyznach. Śpiewa, tańczy, a wkrótce zacznie rozwijać kolejny talent. Tym razem Dorsz weźmie się za kreowanie wizerunku innych osób.

Moje życie po programie Top Model bardzo się zmieniło. Robię to, co kocham. Mogę być sobą. Poznaje świetne osoby, cudowne środowisko. Ja się tu odnajduję w 100%. Mogę być modelką, a to było zawsze moje marzenie. Też dzięki programowi mogę rozwijać się w innych kierunkach. Zaczęłam tańczyć, zaczęłam pisać, zaczęłam śpiewać. Teraz chcę odnaleźć się w roli stylistki. Czuję klimat.

Przed Sandrą jeszcze wiele projektów zawodowych:

Szykuje się bardzo dużo projektów w różnych dziedzinach. Trzymajcie za mnie kciuki, bądźcie ze mną.

Cała rozmowa poniżej.


Sandra Dorsz – okładka Glamour

Sandra Dorsz – okładka Glamour

scena z: Sandra Dorsz, fot. Podlewski/AKPA

Sandra Dorsz – Finał Top Model 8

Sandra Dorsz

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×