Szukaj

Była dziewczyna podsumowała Antka Królikowskiego jednym zdaniem. Od dawna nie rozmawiają ze sobą [WIDEO]

Samuela Górska o Antku Królikowskim

Samuela Górska o Antku Królikowskim

Samuela Górska i Antek Królikowski swego czasu byli najgorętszą parą polskiego show-biznesu. Ich relacja zakończyła się pięć lat temu. Czy mają ze sobą jeszcze kontakt? O to zapytała nasza reporterka.

Zanim w życiu Antka Królikowskiego pojawiły się Julia Wieniawa i Kasia Sawczuk, aktor spotykał się z Samuelą Górską. Uczestniczka Top Model skradła serce przystojniaka w 2015 roku. O ich krótkiej, ale intensywnej relacji aż huczało w mediach.

Samuela Górska o relacji z Antkiem Królikowskim

W sobotę Górska pojawiła się na 14. urodzinach Pudelka. Na imprezie towarzyszył jej nowy partner, choć miała także okazję spotkać się z obecnym na miejscu Antkiem. Gdy nasza reporterka zaczęła podpytywać Samuelę o jej eks, ta wtrąciła sugestywny komentarz, podsumowując Królikowskiego jednym zdaniem:

Tam był gdzieś przy barze. On zawsze jest przy barze – powiedziała z przymrużeniem oka.

Antek Krolikowski i Samuela Górska

Samuela Górska i Antek Królikowski

Rozstanie Samueli i Antka przebiegło w przyjaznej atmosferze. Dziś jednak nie łączą ich żadne relacje, nawet nie utrzymują ze sobą kontaktu:

Nie mamy kontaktu. My się rozeszliśmy w przyjacielskich, fajnych relacjach, ale nie mamy kontaktu zupełnie. Odkąd nie jesteśmy razem – zero, null, nie mamy nic do siebie, życzymy sobie dobrze. Ta atmosfera jest neutralna, przyjemna. Nie znamy się, coś się skończyło i tyle.

Cała rozmowa poniżej.


Antoni Królikowski i Samuela Górska

Fotografia: AKPA

Antoni Królikowski i Samuela Górska

Fotografia: AKPA

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×