Różal ma kosę z Tomaszem Oświecińskim? „Proszę mnie do tego CZEGOŚ nie porównywać” [WIDEO]

Różal Tomasz Oświeciński

Różal Tomasz Oświeciński

Marcin Różalski ostro o Tomku Oświecińskim

Marcin Różalski i Tomasz Oświeciński mają poważny konflikt? Sportowiec nie przebierał w słowach odpowiadając na pytanie o porównania do kolegi po fachu. Wygląda na to, że musiał mu nieźle zaleźć za skórę. Zobaczcie wideo!

14 stycznia w warszawskim Multikinie odbyła się premiera filmu Diablo. Wyścig o wszystko, na której pojawiła się plejada znanych i lubianych z polskiego show-biznesu, wliczając w to oczywiście głównych bohaterów filmu. W obsadzie jest także Marcin Różalski, który – chociaż jest tam tylko epizodystą – zwraca swoją osobą dość dużą uwagę. W rozmowie z naszą reporterką zdradził jednak, że nie wie, czy uda mu się zatrzymać zainteresowanie widzów na dłużej:

Ciężko mi powiedzieć naprawdę, ponieważ w sumie, jeżeli pojawię się na ekranie z 10 minut, to myślę, że to jest wszystko. Trudno mi powiedzieć, naprawdę. Nie wiem, na ile te epizody, w których ja brałem udział zostały skrócone, obcięte i co z tego zostanie pokazane. Ale mówię, 10 minut to jest wszystko.

Ponieważ Marcin, podobnie jak Tomasz Oświecińskiwywodzi się ze środowiska sportowego i tylko czasami zamienia się w aktora, Jastrząb Post postanowił zapytać go, czy nie boi się porównań do kolegi po fachu. Jego odpowiedź dosyć nas zaskoczyła:

W ogóle tej osoby… do tego czegoś proszę mnie nie porównywać, w żaden sposób. To nie jest człowiek. W różnych kręgach, różnie o nim mówią. Dla mnie on nie jest człowiekiem.

Wiedzieliście, że jest między nimi taki konflikt?

„Niezwykła tragedia”. Gwiazdy skomentowały wstrząsającą śmierć Pawła Adamowicza [WIDEO]

Popek nokautuje Tomasza Oświecińskiego! Tak ostro jeszcze nie było! „Pięścią w twarz przy rewanżu” [WIDEO]

Będzie wojna! Tomasz Oświeciński w niewybrednych słowach wyjawił co naprawdę myśli o Popku. „Jest gościem godnym pożałowania” [WIDEO]


Tomasz Oświeciński - Mikołajki u Kuby Wesołowskiego 2018

Tomasz Oświeciński - Mikołajki u Kuby Wesołowskiego 2018

Tomasz Oświeciński z partnerką – Plagi Breslau, premiera w Warszawie

Tomasz Oświeciński z partnerką – Plagi Breslau, premiera w Warszawie

Tomasz Oświeciński – otwarcie Varsovia Apartamenty Kasprzaka

Tomasz Oświeciński – otwarcie Varsovia Apartamenty Kasprzaka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×