Ronnie Ferrari o niepochlebnych komentarzach. Czy czuje się twórcą jednego przeboju? [WIDEO]

Ronnie Ferrari

Ronnie Ferrari

Ronnie Ferrari to twórca hitu Ona by tak chciała, który zna i kojarzy niemal każdy. Powstało już kilkanaście jego przeróbek. Czy czuje się sprawcą jednego przeboju?

W sierpniu 2019 roku Ronnie Ferrari wrzucił na swój kanał piosenkę Ona by tak chciała, która błyskawicznie stała się hitem, a sam Ronnie z dnia na dzień gwiazdą internetu. Do tej pory utwór odtworzono ponad 144 milionów razy! Raper i artysta hip-hopolo tak naprawdę nazywa się Hubert Kacperski. Ma 20 lat i mieszka w Gdyni, gdzie studiuje i tworzy muzykę.

Ronnie Ferrari o niepochlebnych komentarzach

Z racji tego, że muzyka artysty może się różnie kojarzyć dla jej odbiorców, Ronnie nie raz spotkał się z różnymi komentarzami. Pod jego utworem znaleźć możemy ich aż ponad 64 tysiące. Niestety część z nich nie jest dla niego pozytywna.

Reporterka Jastrząb Post w rozmowie z Hubertem na planie Jakiej to melodii? postanowiła odnieść się do nich i zapytać go, jaki ma stosunek do tych wszystkich opinii. Czy bierze je do serca i czy te negatywne w jakiś sposób wpływają na artystę i jego twórczość?

Wszystkie komentarze staram się czytać, jeżeli wynoszą więcej niż jeden wyraz. To wtedy jestem w stanie podejść do tego. Wydaje mi się, że każdy ma prawo do własnego zdania. Jeżeli jest to czyjeś zdanie, to ono jest jak najbardziej prawidłowe.

Czy artysta czuje się twórcą jednego przeboju? Ten problem dotyczy dość często artystów, których jedna piosenka jest szczególnie znana.

Jeżeli według kogoś zrobiłem jedną piosenkę i nie zrobiłem wcześniej 50 milionów na YouTubie. Jeżeli to jest nic, to uważam, że ktoś ma naprawdę wysokie ambicje i czekamy na hity.

Lubicie muzykę Ronniego?


Ronnie Ferrari - Wakacyjna Trasa Dwójki, Nowy Targ

Ronnie Ferrari - Wakacyjna Trasa Dwójki, Nowy Targ

Ronnie Ferrari - Wakacyjna Trasa Dwójki, Nowy Targ

Ronnie Ferrari - Wakacyjna Trasa Dwójki, Nowy Targ

Sylwester Polsatu 2019 - Ronnie Ferrari

Sylwester Polsatu 2019 - Ronnie Ferrari

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×