Szukaj
Marta Manowska o szóstej edycji „Rolnik szuka żony”. Co czeka widzów? [WIDEO] - galeria
Marta Manowska o szóstej edycji „Rolnik szuka żony”. Co czeka widzów? [WIDEO] zdjecie 1
Kiedy zobaczymy nowe odcinki?

Marta Manowska o Rolnik szuka żony 6

Marta Manowska o szóstej edycji Rolnik szuka żony. Kiedy TVP pokaże nowe odcinki reality-show? Co zobaczymy w sezonie na jesień 2019? Zobacz wywiad wideo.Rolnik szuka żony od pierwszej edycji cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród publiczności. Polacy bacznie obserwują losy uczestników także po programie. Kilka osób, które wzięło udział w reality-show dorobiło się nawet statusu gwiazdy. Czy po pięciu sezonach TVP wyemituje szósty? Na to pytanie naszej reporterce odpowiedziała Marta Manowska:
Szósta edycja jest już zapowiedziana od końcówki zeszłego roku. Ruszamy w połowie marca na zdjęcia do odcinka pilotażowego, który jak zwykle będzie miał swoją emisję w święta wielkanocne. Tak więc zapraszam państwa, ja już też się nie mogę doczekać aż poznam bohaterów kolejnej edycji.
Jaki będzie nowy sezon programu?
W szóstej edycji zobaczymy nowych bohaterów i to przede wszystkim jest coś, co sprawia, że ten program zawsze jest inny i świeży. Nie poznałam jeszcze innych bohaterów, więc ciężko mi powiedzieć cokolwiek, ale jadę z pełną wiarą i otwartością, że to znowu będą nowe i wspaniałe osoby szukające miłości, bo o tym jest ten program.
Czekacie na nowe odcinki? https://youtu.be/EeSXDFa65Jc?fbclid=IwAR30z6oJueBYu_X8qAPX5OlnOWJpkwGUeg4EOS1Z5UMecFIMHB9afx-UhL8 https://jastrzabpost.pl/newsy/marta-manowska-sanatorium-milosci-obsada-zdjecia_705285.html https://jastrzabpost.pl/newsy/malgosia-z-programu-rolnik-szuka-zony-szpital-porod_705082.html https://jastrzabpost.pl/newsy/dawid-rolnik-szuka-zony-bierze-slub_704329.html

Zobacz także: Marta Manowska o szóstej edycji „Rolnik szuka żony”. Co czeka widzów? [WIDEO]
×