Szukaj

Roksana Węgiel o swoim związku! 14-latka przeżywa pierwsze rozterki miłosne. Tylko nam zdradziła kulisy [WIDEO]

Roksana Węgiel o swoim związku

Roksana Węgiel o swoim związku

Roksana Węgiel opowiedziała nam o swoim związku z białoruskim piosenkarzem. Gwiazda po raz pierwszy zdradziła tyle intymnych sekretów ze swojego życia prywatnego. Jak udaje się jej utrzymywać relację na odległość?

Roksana Węgiel prowadzi życie o jakim marzy każda nastolatka. Jest gwiazdą, osiąga ogromne sukcesy, wystąpiła dla światowej publiczności, a do tego wszystkiego jest w związku z zagranicznym gwiazdorem, Danielem Yastremskim, z którym rywalizowała o główną nagrodę Eurowizji Junior 2018. Ostatni temat dotychczas artystka pomijała na swoim Instagramie, dopiero w rozmowie z naszą reporterką zdradziła kulisy swojej relacji utrzymywanej na odległość z białoruskim piosenkarzem.

Mój ukochany mnie wspiera. Mieszka w innym kraju, więc komunikujemy się głównie przez internet. Ale myślę, że nawet jakby mieszkał blisko mnie, to i tak byśmy się nie spotykali. Mamy swoje aktywności. Dlatego nie sprawia nam to większego problemu. Nie jest ciężko być w związku na odległość, ale minusy są takie, że nie możemy się czasem spotkać. Ale to też jest dobre, bo jak człowiek się tak spotyka z drugim człowiekiem codziennie, to jest duża szansa, że to się może jakoś popsuć. Te codzienne spotkania są dobre, ale z drugiej strony można się tym wszystkim znudzić.

A jakie plany na wakacje ma Roksana? Czy zamierza spędzić je ze swoim chłopakiem?

Sezon wakacyjny to jest główny sezon koncertowy. Mam już zaplanowane wiele koncertów, więc spędzę czas na scenie. Na wakacje pojadę raczej z rodziną, nie z ukochanym.

Jesteście zaskoczeni decyzją Roksany?

https://youtu.be/M9JCRWPWH78

Daniel Yastremski i Roksana Węgiel w duecie:

Zobacz: Małgorzata Socha pokazała nagranie ukazujące całą prawdę o Roxie: “No proszę, tak wygląda życie Roksany Węgiel

Zobacz: Roksana Węgiel oczarowała fanów suknią z falbanami: “Normalnie 8 cud świata”. Pasuje jej taki styl?

Zobacz: Roxie Węgiel wpadła na event i przyćmiła wszystkie gwiazdy! Nawet Małgorzata Socha nie wywołała takiego poruszenia wśród fanów!


Roksana Węgiel z Danielem Yastremskim,

Roksana Węgiel z Danielem Yastremskim,

Roksana Węgiel i jej chłopak Daniel

Roksana Węgiel i jej chłopak Daniel

Kim jest Daniel Yastremski, chłopak Roksany Węgiel?

Kim jest Daniel Yastremski, chłopak Roksany Węgiel?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×