Trzy festiwale i żadnej nagrody. Roksana Węgiel tłumaczy, dlaczego nie wywalczyła przeboju lata dla „Korony”

Zdjęcie (1) Trzy festiwale i żadnej nagrody. Roksana Węgiel tłumaczy, dlaczego nie wywalczyła przeboju lata dla „Korony”

[1/5] Roksana Węgiel - Wielki Finał akcji Sprzątanie Świata, Lato w mieście z Eco Studio

Zdjęcie (2) Trzy festiwale i żadnej nagrody. Roksana Węgiel tłumaczy, dlaczego nie wywalczyła przeboju lata dla „Korony”

[2/5] Roksana Węgiel – Opole 2021

Zdjęcie (3) Trzy festiwale i żadnej nagrody. Roksana Węgiel tłumaczy, dlaczego nie wywalczyła przeboju lata dla „Korony”

[3/5] Roksana Węgiel – Opole 2021

Zdjęcie (4) Trzy festiwale i żadnej nagrody. Roksana Węgiel tłumaczy, dlaczego nie wywalczyła przeboju lata dla „Korony”

[4/5] Roksana Węgiel - Jesienna ramówka TVP 2021

Zdjęcie (5) Trzy festiwale i żadnej nagrody. Roksana Węgiel tłumaczy, dlaczego nie wywalczyła przeboju lata dla „Korony”

[5/5] Earth Festival Uniejów 2021 - Roksana Węgiel

Komentarze

 • Gość pisze:

  Lepiej zabrałaby się za naukę a nie za śpiewanie

 • Rowernik pisze:

  Słucham raczej rocka, blues-rocka, jazzu, ale jej słucham z respektem, ona bardzo dobrze śpiewa, jak dorosła osoba, a przecież ma zaledwie 16 lat i 8 miesięcy. Zrobi karierę, jeśli będzie miała dobrych kompozytorów, producentów, jeśli tak jak Brodka będzie się rozwijać (Brodka po początku popowym trafnie przeszła w „alternatywę”, dochodząc do bardzo wysokiego poziomu z piosenką np. Horses).

 • Ola pisze:

  Nie masz pojęcia o czym piszesz to nie zabieraj głosu bo tylko się osmieszasz

 • Gość pisze:

  Piosenka była tak bez szalu

 • Gość pisze:

  Roksana technicznie śpiewa dobrze jednak brakuje jej tego coś. Wszystko jest wyuczone , każdy gest , mimika twarzy i to nie jest szczere. Trzeba wiedzieć o czym się śpiewa i co się przekazać innym. Zwycięstwo w jednym festiwalu o niczym nie świadczy , zobaczymy czy za kilka lat będzie ktoś o niej pamiętał czy będzie jedną z wielu.

  • Anka pisze:

   Akurat Korona to jest utwór o niej samej i o jej własnych przeżyciach. Na kształt tego utworu a zwłaszcza na jego tekst miała ogromny wpływ, jest współautorka tego tekstu. Więc nie pisz bzdur człowieku bo się tylko osmieszasz. Roksana we wszystkim co robi jest autentyczna aż do bólu. Przez cały czas jest sobą. A za kilka lat na pewno nie będzie jedna z wielu, już dziś jest jedna z najlepszych wokalistek w kraju.

 • Gość pisze:

  To dziecko nie umie śpiewać

  • RADEK pisze:

   Ty umiesz śpiewać ciulu jeden. Żeby napisać tak durny komentarz jak twoj trzeba chyba mózgu nie mieć!! Roksana to mega talent, najpopularniejsza i najlepsza wokalistka mlodego pokolenia w Polsce! Ma przepiękny, niesamowity mocny głos w którym zakochały się setki tysięcy jej fanów.

  • Gość pisze:

   W Roksanie mało jest naturalności. I jest spięta podczas śpiewania.

 • Olka pisze:

  Technicznie jest dobra. Jest dobrym śpiewakiem ale nie artystka. To tak o RW

 • Gość pisze:

  Dziecko miało PRZEKAZ, hahahha.

  • Jacek.redaktor pisze:

   Są dzieci dużo mądrzejsze od wielu dorosłych. Wszystko zależy od tego jak bogate wnetrze ma człowiek i jaki ma poziom intelektualny. Od Roksany niejeden dorosły mógłby się wiele nauczyć.

 • Gość Ania pisze:

  Nic nie wygrała , bo ta piosenka jest po prostu słaba

×