Roksana Węgiel wspomina najtrudniejszy moment w karierze. Było ciężko. „Teraz bardziej wszystko doceniam”

Roksana Węgiel

Roksana Węgiel jako nastolatka podbiła show-biznes. Jej kariera od samego początku nabrała mocnego rozpędu. W pewnym momencie postanowiła nieco zwolnic. Czy myślała o tym, aby zawiesić konto na Instagramie?

Roksana Węgiel to jedna z najmłodszych gwiazd sceny muzycznej w kraju. Do show-biznesu trafiła dzięki programowi The Voice Kids. Gdy pojawiła się na przesłuchaniach w ciemno, zachwyciła wszystkich jurorów. Po tym, jak wykonała piosnkę Beyonce Halo, każdy z nich chciał ją mieć w swojej drużynie. 12-letnia wówczas dziewczynka w dalszą drogę w programie zdecydowała się iść z Edytą Górniak. Pod jej czujnym okiem diwy dotarła do finału, gdzie była bezkonkurencyjna.

Po wygraniu muzycznego show otworzyła się jej droga do dalszej kariery. Kolejnym wielkim przełomem był udział w Eurowizji Junior. Na scenie w Mińsku wystąpiła z hitem Anyone I Want to Be i podbiła serca Europejczyków. Od tamtej pory nie mogła narzekać na brak kolejnych propozycji.

Roksana Węgiel o przerwie w karierze

Roksana wkroczyła do show-biznesu jako nastolatka i od samego początku spotkała się z wielką sympatią fanów. Dzięki temu zaczęła występować na największych wydarzeniach muzycznych w kraju i regularnie grać koncerty. Często pojawiała się też w mediach i udzielała kolejnych wywiadów. W pewnym momencie postanowiła odpocząć i nieco zwolnić.

Wokalistka nadal musi łączyć karierę sceniczną z nauką, a natłok obowiązków zdecydowanie jej w tym nie pomaga. Wraz z nadejściem pandemii i obostrzeń nieco usunęła się w cień.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, czy w kryzysowych momentach myślała o usunięciu konta na Instagramie – tak jak to ostatnio zrobiła Britney Spears. Młoda piosenkarka zdradziła, że było jej na tyle ciężko, że potrzebowała przerwy od social mediów:

Miałam moment, w którym chciałam odpocząć od tego wszystkiego, ale wtedy zazwyczaj robiłam sobie krótką przerwę od social mediów. Ale żeby usunąć konto na Instagramie, to raczej nie myślałam.

Teraz wszystko wróciło z podwójną mocą. Jak w ferworze pracy radzi sobie Roksana?

Brakowało mi tego, nie ukrywam, że pandemia była dla mnie przydatna. Taki odpoczynek mi się przydał i bardzo skorzystałam z tego okresu lockdownu. Ale po paru miesiącach było to uciążliwe i chciałam wrócić do normalnego funkcjonowania, więc cieszę się, że koncerty ruszyły i z tego korzystam. Teraz doceniam wszystko bardziej.

Cała rozmowa poniżej.


Roksana Węgiel - Wielki Finał akcji Sprzątanie Świata, Lato w mieście z Eco Studio

Roksana Węgiel - Wielki Finał akcji Sprzątanie Świata, Lato w mieście z Eco Studio

Roksana Węgiel – Opole 2021

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×