Szukaj

Roksana Węgiel o swoim stylu i kreacji na Eurowizję Junior 2019. W czym pokaże się światu? [WIDEO]

Roksana Węgiel poprowadzi Eurowizję Junior 2019. Czy wybrała już kreacje na ten szczególny wieczór? Jej popisy zobaczą widzowie w 19 krajach świata.
Roksana Węgiel o JESC 2019

Roksana Węgiel o JESC 2019

Roksana Węgiel 24 listopada zaprezentuje się w nowej, nieznanej nam dotąd roli. Gwiazda wystąpi jako prowadząca Eurowizję Junior w Gliwicach, czyli wydarzenie o zasięgu międzynarodowym. Jej debiut zobaczą widzowie w 19 krajach świata, głównie Europy.

Prowadzenie Eurowizji dla dzieci wiąże się z mini rewią mody. Roksana będzie miała okazję zaprezentować się w kreacjach przygotowanych specjalnie na ten jeden wieczór. Czy wie już w czym wystąpi na dużej scenie?

Mentalnie tak. Ale nie mam stylizacji. Tyle się dzieje teraz u mnie, że nie odbiegam myślami aż tak daleko – powiedziała w rozmowie z naszą reporterką.

Zobacz: Roksana Węgiel podupada na zdrowiu! Niepokojące sceny w trakcie koncertu. Wszyscy zobaczyli, co działo się za kulisami

Roksana ma swój niezwykle charakterystyczny styl, który bardzo często jest komentowany w mediach. Niejednokrotnie zarzuca się jej, że ubiera się nieadekwatnie do wieku. Co ona na to?

Ja nie uważam, że one są kontrowersyjne. A tak poza tym, to ja i tak będę się ubierać jak chcę, bo to jest mój styl. Każdy może mieć swoją opinię na temat moich strojów, na temat muzyki. Ale ja i tak będę się ubierać jak chcę.

Cała rozmowa poniżej.

Zobacz: Rodzina Roksany Węgiel się powiększy! “Mama mnie zabije, ale…”


Roksana Węgiel – JOY Influencer Roku 2019

Roksana Węgiel – JOY Influencer Roku 2019

Roksana Węgiel za kulisami – Wielki Mecz 2019

Roksana Węgiel za kulisami – Wielki Mecz 2019

Roksana Węgiel w Armenii

Roksana Węgiel w Armenii

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×