Roksana Węgiel przekazała wiadomość dla chorej Viki Gabor. Widać, że są sobie bardzo bliskie [WIDEO]

Roksana Węgiel i Viki Gabor

Roksana Węgiel i Viki Gabor

Roksana Węgiel ma chrapkę na karierę za granicą. Przy okazji opowiadania naszej reporterce o swoich ambitnych planach, przekazała uroczą wiadomość dla chorej Viki Gabor. Jak one muszą się wspierać.

Roksana Węgiel w Polsce zdobyła już całkiem sporo. Ma platynową płytę za debiutancki album, dwie nominacje do Fryderyka, Bestsellera Empiku 2019 i nagrodę dla najlepiej śpiewającej nastolatki w Europie – Grand Prix Eurowizji Junior 2018. Teraz pora, by talent Roxie poznali mieszkańcy reszty świata.

Roksana Węgiel: kariera za granicą

15-latka w rozmowie z naszą reporterką zdradziła, że ma chrapkę na podbój zagranicy. Chętnie spróbowałaby sił na listach przebojów w innych krajach, zwłaszcza, że tworzy muzykę, która ma wielu odbiorców poza granicami Polski. Wystarczy przypomnieć, że w 2019 roku piosenki Roksany Węgiel na Spotify odtwarzali słuchacze z prawie 40 państw świata!

Jaki jest przepis Roxie na zdobycie zagranicy? Raczej prosty:

Ciężko przewidzieć, jakie piosenki trafią na zagraniczny rynek. Dlatego będę tworzyć piosenki w języku angielskim, a także w języku polskim. Zobaczymy co się wydarzy.

Roksana Węgiel – Bestsellery Empiku 2020

Roksana Węgiel – Bestsellery Empiku 2020

Wiadomość od Roxie do Viki Gabor

Przy okazji Roksana skomentowała nieobecność Viki Gabor na rozdaniu Bestsellerów Empiku. Co prawda jej młodsza koleżanka nie była nominowana do nagrody, ale miała po raz pierwszy na żywo zaśpiewać w duecie z Kayah piosenkę Ramię w ramię. 12-latka rozchorowała się i do końca tygodnia musi zostać w domu. Węgiel na wieść o słabszej kondycji Viki odpowiedziała w bardzo uroczy sposób:

Ja też dowiedziałam się niedługo przed rozpoczęciem tej gali. Naprawdę Viki życzymy ci zdrowia, trzymaj się kochana. Buźka.

To tylko kolejny dowód na to, że Roksanie i Viki bliżej do przyjaciółek niż rywalek.

 


All-ONS_1063948823-AAA

Roksana Węgiel – Bestsellery Empiku 2020

scena z: Roksana Węgiel, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Roksana Węgiel, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

All-ONS_1063916441-Viki_Gabor

10-12-2019 Warszawa Konferencja Sylwestrowa TVP fot. P.Kibitlewski fot. P.Kibitlewski/ONS

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×