Szukaj

Roksana Węgiel tłumaczy się z odwołanego występu na Eurowizji: „Wprowadziliśmy wiele osób w błąd” [WIDEO]

Roksana Węgiel, Tulia

Roksana Węgiel, Tulia

Roksana Węgiel miała być jedną z muzycznych niespodzianek w trakcie finału Eurowizji 2019. Ostatecznie pojawiła się w półfinale, a jej zapowiadany występ na głównej scenie został odwołany. Co na to młoda gwiazda?

Roksana Węgiel pojawiła się na tegorocznej Eurowizji w Izraelu gdzie nie tylko promowała dziecięcą wersję konkursu, ale też gorąco dopingowała zespół Tulia. Niestety, wokalistkom nie udało się dostać do finału, jednak zdaniem młodziutkiej wokalistki ich występ był naprawdę fenomenalny:

Wrażenia cudowne. Przepiękny kraj. Mega się ciszę, że mogłam coś zobaczyć, bo też był na to czas. Był czas na krótki relaks. Jeśli chodzi o występ Tulii to mi się naprawdę podobał. Zresztą nie mnie to oceniać, ja tylko wyrażam swoją opinię. Występ był naprawdę świetny, dziewczyny dały z siebie 100% a to jest najważniejsze, wynik się nie liczy, bo wiadomo – na Eurowizji dorosłej jest różnie.

14-letnia piosenkarka liczyła na to, że uda się jej wystąpić i zaśpiewać w roli gościa specjalnego podczas tegorocznej Eurowizji. Ostatecznie jednak na scenę wtargnęła fałszująca Madonna z armią tancerzy:

Cieszyłam się z tego, co było. Z tego, że mogłam tam być. Że widziałam tą scenę z takiej odległości. Wiem, że miał być występ, ale nie było, bo plany się troszkę pozmieniały. Wprowadziłam wiele osób w błąd. Ale teraz już wszyscy wiedzą, że był tylko wywiad, z którego bardzo się cieszę. Nie wiadomo, czemu występ się nie odbył, po prostu dostaliśmy błędną informację.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz: Roksana Węgiel nie zawiodła! Okładka płyty “Roxie” to działo na skalę światową!

Zobacz: Strój Roksany Węgiel na Eurowizji 2019 powala na kolana! W telewizji pokazali tylko nudną górę, za to dół… Petarda!

Zobacz: Eurowizja 2019: Roksana Węgiel zepchnięta na margines! Konkurs jeszcze się nie zaczął, a jest już pierwszy skandal!


Roksana Węgiel – Wielka Gala Gwiazd 2019

Roksana Węgiel – Wielka Gala Gwiazd 2019

Roksana Węgiel – Wielka Gala Gwiazd 2019

Roksana Węgiel – Wielka Gala Gwiazd 2019

Roksana Węgiel w Izraelu

Roksana Węgiel w Izraelu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×