Szukaj

Roxie Węgiel szykuje wielki powrót. Za miesiąc znowu będzie o niej głośno. Znamy jej plany

Roksana Węgiel o nowej piosence

Roksana Węgiel o nowej piosence

Roksana Węgiel po dłuższej przerwie wróciła do show-biznesu. Już niebawem ma pojawić się jej nowy singiel. W jakim języku zamierza zaśpiewać?

Roksana Węgiel przez ostatnie dwa lata była jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd młodego pokolenia. Wokalistka po swoim zwycięstwie w konkursie Eurowizji Junior wprost nie mogła opędzić się od nowych zawodowych propozycji. Nastolatka na kilka długich miesięcy zdecydowała się wycofać z show-biznesu. Postanowiła postawić na relaks i odpoczynek. W jej życiu zaszło kilka zmian. Między innymi rozpoczęła współpracę z nową wytwórnią.

Nowa piosenka Roksany Węgiel. Kiedy premiera?

Długo niewidziana na salonach gwiazda pojawiła się podczas premiery filmu Tajemniczy Ogród. Nastolatka użyczyła w nim głosu głównej postaci i nagrała piosenkę promującą polską wersję angielskiej produkcji. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła także, że już niebawem powróci z własnym materiałem. Kiedy możemy spodziewać się jej nowego singla?

Mam nadzieję, że singiel w listopadzie. A jeśli chodzi o nowe projekty, to zobaczymy. Szykuje się dużo kampanii. Teraz jeszcze nie wiem, co dokładnie będę dopinać, co będę robić. Więc nie jestem w stanie tak dokładnie poinformować Was kiedy będą nowe, fajne projekty.

W jakim języku zaśpiewa?

Nie wiem. Myślę, że po polsku.

Jesteście fanami Roxie?


Roksana Węgiel na premierze Tajemniczego ogrodu

Roksana Węgiel na premierze Tajemniczego ogrodu

Roksana Węgiel - Koncert w Wadowicach z okazji 100. rocznicy urodzin Jana Pawła II

Roksana Węgiel - Koncert w Wadowicach z okazji 100. rocznicy urodzin Jana Pawła II

All-ONS_1063948823-AAA

Roksana Węgiel – Bestsellery Empiku 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×