Roksana Węgiel o propozycji jurorowania w „The Voice Kids”: „Były takie plany”. Co poszło nie tak?

Roksana Węgiel o The Voice Kids

Roksana Węgiel nową jurorką w The Voice Kids? Nastolatka zdradziła, że były takie plany. Dlaczego ostatecznie jej nie zobaczyliśmy w obsadzie?

Roksana Węgiel szturmem weszła do świata show-biznesu. Jako 12-letnia dziewczynka zadebiutowała na scenie The Voice Kids. Brawurowo wykonała piosenkę Halo z repertuaru Beyonce i podbiła serca jurorów, publiczności zgromadzonej w studiu, a także widzów przed telewizorami. Wybrała drużynę Edyty Górniak i to pod okiem diwy utalentowana nastolatka przechodziła do kolejnych etapów show. Podczas drogi, jaką przeszła, wiele razy obserwowaliśmy na ekranie jej łzy wzruszenia.

Wokalistka nie może narzekać na brak pracy. Obecnie debiutuje na ekranie jako jedna ze współprowadzących program You Can Dance. Nowa Generacja. Jej zadaniem jest wspieranie młodych tancerzy za kulisami widowiska.

Roksana Węgiel o byciu jurorką w The Voice Kids

Roksana doskonale wie, z czym wiąże się udział w talent show. Sama przeszła przez wszystkie etapy muzycznego programu, a później w Dance Dance Dance udowodniła, że tak samo świetnie tańczy jak śpiewa. Jej obecność w You Can Dance nie jest zatem przypadkowa.

Program, w którym debiutowała Roxie, doczekał się już kilku edycji. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zwyciężczyni pierwszej z nich zdradziła, czy chciałaby zostać trenerką muzycznego formatu. Okazuje się, że były nawet takie plany:

Jeszcze nie miałam takiej propozycji, chociaż obiło mi się o uszy, że były takie plany.

Piosenkarka nie ukrywa, że ta rola byłaby dla niej bardzo ciężka:

Byłoby mi na pewno z tym bardzo ciężko, bo już teraz widzę to na przykładzie prowadzenia programu You Can Dance, kiedy uczestnicy odpadają, to po prostu łamie moje serce. Nie wiem, czy bym to udźwignęła. Wiem, jaki to stres dla tych dzieciaków, bo sama przez to przechodziłam. Taki format The Voice Kids – ciężko mi sobie to wyobrazić, na pewno byłoby mi ciężko.

Chcielibyście zobaczyć Roksanę w roli trenerki?


Roksana Węgiel – finał The Voice Kids

Roksana Węgiel i Edyta Górniak – finał The Voice Kids

Roksana Węgiel w The Voice Kids

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×