Szukaj

Roksana Węgiel na Eurowizji 2019 zakasuje Madonnę! Cała Europa będzie mówić o jej wielkim show! [WIDEO]

Roksana Węgiel występ na Eurowizji 2019

Roksana Węgiel występ na Eurowizji 2019

Roksana Węgiel o Eurowizji 2019

Już w maju usłyszymy Roksanę podczas 64. Konkursu Piosenki Eurowizji 2019. Jakie show planuje zrobić nastoletnia gwiazda? Co powiedziała o zespole Tulia i piosence Pali się? Wszystko już wiemy!

Jeszcze półtora roku temu Roksana Węgiel była nieznaną nastolatką z wielkimi marzeniami o karierze muzycznej. Postanowiła więc wziąć sprawy w swoje ręce i za zgodą rodziców zgłosiła się do pierwszej edycji The Voice Kids. Po trzech miesiącach wygrała show, a następnie zawojowała nie tylko polską, ale i eurowizyjną sceną muzyczną.

W listopadzie ubiegłego roku młoda wokalistka wygrała Eurowizję Junior. Było to wielkie, wręcz spektakularne zwycięstwo naszego reprezentanta w tym konkursie, a 14-letnia Roxy na zawsze już zapisała się na kartach historii polskiej muzyki. Jej kariera nabrała tempa i jako zwyciężczyni dziecięcego widowiska została zaproszona na 64. Konkurs Piosenki Eurowizji w Izraelu. Na scenie w Tel Awiwie zaśpiewa swój wielki hit Anyone I Want to Be i będzie jednym z gości specjalnych podczas finału, podobno tego samego wieczoru na scenie swój repertuar ma zaprezentować zakochana w Izraelu Madonna.

Jak będzie wyglądał jej występ? Zapytaliśmy ją o to podczas noworocznego obiadu z gwiazdami:

Do Izraela polecę po raz pierwszy i już nie mogę się doczekać. A występ? Jeszcze nie mamy takiej stuprocentowej koncepcji. Na samym początku myśleliśmy, żeby odtworzyć mój występ z Eurowizji Junior, ale teraz już nie wiemy. Możliwe, że wymyślimy coś nowego i będzie jakaś inna koncepcja. Ale na tę chwilę nie jestem tego w stanie powiedzieć – wyjaśniła Roksana w rozmowie z naszym reporterem.

Węgiel zdradziła przy okazji swojego faworyta tegorocznego konkursu:

Oczywiście zespół Tulia! Nie mnie oceniać ich piosenki, ale uważam, że mamy naprawdę wielkie szanse, by zając wysokie miejsce. Jakby nie patrząc Tulia jest zespołem, który naprawdę się wyróżnia spośród wszystkich uczestników. Jeśli chodzi o piosenkę, to myślę, że dziewczyny wybiorą jakiś nowy utwór. Myślę, że piosenka „Pali się” może być dobrym wyborem.

Podzielacie zdanie Roksany?

Roksana Węgiel nie ma kontaktu z Edytą Górniak! Kiedy i o czym ostatnio rozmawiały? [WIDEO]

Jak wysoko będzie Tulia na Eurowizji 2019? Roksana Węgiel obawia się tylko jednego [WIDEO]

TYLKO U NAS! Znamy datę premiery piosenki Tulii na Eurowizję 2019! Z czym na pewno zespół nie pojedzie na konkurs?


Roksana Węgiel – finał The Voice of Poland 9

Roksana Węgiel – finał The Voice of Poland 9

Roksana Węgiel - Sylwester 2018 z TVP, konferencja

Roksana Węgiel - Sylwester 2018 z TVP, konferencja

Roksana Węgiel wróciła z Eurowizji Junior 2018

Roksana Węgiel wróciła z Eurowizji Junior 2018

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×