Szukaj

Roksana Węgiel po burzliwym rozstaniu znalazła nową miłość? Gwiazda bardzo szczerze o swoim życiu uczuciowym

Roksana Węgiel

Roksana Węgiel

Roksana Węgiel ma chłopaka? Nastoletnia gwiazda zdradziła, czy jest zakochana. Spotyka się z kimś, od kiedy rozstała się z Danielem z Białorusi?

Polska na Eurowizji Junior zadebiutowała w 2003 roku. Wówczas reprezentowała nas Kasia Żurawik, która z Kopenhagi wróciła z ostatnim miejscem. Taki sam wynik rok później powtórzył zespół KWADro. Dwa nie najlepsze rezultaty z rzędu sprawiły, że wycofaliśmy się z popularnego konkursu na 13 lat. Do gry powróciliśmy dopiero w 2016 roku, ale to dwa lata później cały kraj oszalał na punkcie dziecięcej Eurowizji, a to za sprawą historycznego zwycięstwa Roksany Węgiel.

Nastoletnia zwyciężczyni The Voice Kids doprowadziła Polskę na sam szczyt. Po zsumowaniu głosów od jury i widzów zajęła pierwsze miejsce. Spektakularne zwycięstwo otworzyło przed nią drzwi do wielkiej kariery. W Mińsku, gdzie odbywała się Eurowizja Junior, Roxie wygrała nie tylko cenne Grand Prix, ale także poznała swojego pierwszego chłopaka.

Życie prywatne Roksany Węgiel. Związek z Danielem z Białorusi

Serce Polki skradł Białorusin – Daniel Yastremski, który rywalizował z nią o punkty w trakcie konkursu. Jego prezentacja nie zyskała jednak większego uznania. Ostatecznie młody wokalista zajął 11. miejsce. Po konkursie przez pół roku utrzymywał, że jest w związku z Roksaną, która niechętnie komentowała ten temat.

Rozstanie Roksany i Daniela odbiło się szerokim echem w polskich mediach, a wszystko za sprawą wiadomości, których treść upublicznił Yastremski. Nie tylko wyznał, że nie jest już z polską gwiazdą, ale też wygadał kilka sekretów z ich krótkiej relacji.

Zostaniemy przyjaciółmi (…) Rozstaliśmy się z powodu braku czasu. Roxy nie ma czasu na związek, bo on by jej przeszkadzał, dlatego podjęliśmy taką decyzję o rozstaniu – oznajmił załamany nastolatek.

Roksana po rozstaniu skupiła się na pracy – wydała świetnie przyjętą płytę, ruszyła w trasę koncertową i zrealizowała kilka dużych kontraktów reklamowych. Artystka uznała, że na razie nie w głowie jej miłość.

Mam dopiero 14 lat. Myślę, że na pewno w moim życiu pojawi się ktoś taki, z kim będę mogła związać swoje życie, ale jeszcze mam na to czas, więc nie myślę o tym na razie – mówiła Jastrząb Post w sierpiniu 2019.

Czy Roksana Węgiel ma chłopaka?

Po intensywnym czasie Roxie zdecydowała się usunąć w cień. W czasie pandemii skupiła się na nauce. Jej przerwa od show-biznesu trwała do października, kiedy to piosenkarka powróciła na salony, promując film Tajemniczy ogród, do którego nagrała piosenkę przewodnią. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, czy ma chłopaka.

Nie. Nie ma nikogo takiego. Ja teraz dużo czasu spędzam z rodziną – skwitowała bardzo konkretnie.

Z kolei w wywiadzie dla Pomponika zaznaczyła, że nie utrzymuje już relacji ze swoim byłym partnerem. Rozmowę na temat ich związku ucięła wymownym uśmiechem.

 


Roksana Węgiel z Danielem Yastremskim,

Roksana Węgiel z Danielem Yastremskim,

Roksana Węgiel i jej chłopak Daniel

Roksana Węgiel i jej chłopak Daniel

Roksana Węgiel na premierze Tajemniczego ogrodu

Roksana Węgiel na premierze Tajemniczego ogrodu

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    Co wy w ogóle piszecie? Burzliwe rozstanie?? W tym wieku???? Nie bagatelizuje szczeniackiej miłości bo sama wiem jak to jest. Ale burzliwe rozstanie????

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×