Narzeczony Karoliny Pisarek zadebiutował na salonach. Syn milionera zdradził, jak zdobył serce modelki. Musiał się nieźle napracować

Roger Salla o związku z Karoliną Pisarek

Karolina Pisarek i Roger Salla zadebiutowali na salonach. Narzeczony modelki zdradził nam, jak zdobył jej serce i jak odnajduje się w show-biznesie. Mocno się rozgadał. 

Karolina Pisarek zrobiła wielką karierę w świecie mody, ale do tej pory nie mogła ułożyć sobie życia prywatnego. Ma za sobą kilka nieudanych związków. Kilka tygodni temu pojawiły się pierwsze doniesienia o tym, że znowu jest szczęśliwie zakochana. Jej wybrankiem okazał się być Roger Salla. 28-latek jest synem biznesmena i założyciela firmy świadczącej usługi finansowe w branży e-commerce – Marka Sali. Zakochany mężczyzna długo nie czekał z kolejnym poważnym krokiem. Podczas wyjazdu na Malediwy postanowił oświadczyć się swojej ukochanej.

Karolina ani chwili nie wahała się, czy przyjąć pierścionek od ukochanego. Wręczył go jej podczas romantycznej kolacji i całkowicie zaskoczył. Modelka szybko pochwaliła się swoim szczęściem na Instagramie, a fani byli zachwyceni przepięknym pierścionkiem.

Roger Salla o związku z Karoliną Pisarek. Pierwszy wywiad

Karolina Pisarek jest bardzo szczęśliwa i nie zamierza tego ukrywać. Chętnie opowiada o przygotowaniach do ślubu. Okazuje się, że zakochani wezmą go już za 9 miesięcy. Modelka ma teraz mnóstwo spraw na głowie związanych z uroczystością. Narzeczeni nie ukrywają swojej relacji przed fanami i postanowili zadebiutować razem na salonach. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradził, jak udało mu się zdobyć serce Karoliny:

Pamiętam wszystko. Jak ją pierwszy raz zobaczyłem, to powiedziałem, że nigdy nie widziałem na żywo piękniejszej kobiety. Mój przyjaciel, który jest również jej trenerem odrobinę ułatwił mi drogę. Ustaliliśmy, kiedy ona będzie miała trening, zrobiliśmy przypadkowo mój trening przed nią i tak ją poznałem z bliska.

Karolina nadal nie może wyjść z podziwu nad swoim narzeczonym:

Uważam, że Roger to idealny mężczyzna na idealną połówkę u boku, bo wiedział dokładnie wszystko. Jak się zachować, jak podejść.

Jak Roger odnajduje się na Instagramie Karoliny?

Odnajduję się. Do wszystkiego trzeba trochę czasu, to wszystko jest dla mnie nowe. Ja zawsze byłem gdzieś w cieniu, a to jest coś nowego dla mnie, ale nie mam z tym żadnego problemu.

Karolina wyznała, że już dawno podjęli z Rogerem decyzję, iż nie będą ukrywać swojego związku:

W momencie kiedy osoba prywatne wiąże się z osobą publiczną to są dwie drogi i albo idzie się w jedną, albo w drugą. My jednak zanim postanowiliśmy, że będziemy w związku to doszliśmy do pewnych wniosków i postanowiliśmy, że nie chcemy tego ukrywać i chcemy się dzielić naszym szczęściem.

Trzymamy kciuki za ich miłość i szczęście.


Karolina Pisarek - Pokaz MMC

Karolina Pisarek z narzeczonym

Karolina Pisarek z narzeczonym

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×