Wirtualna Polska

Robert Pattinson w Polsce!

Robert Pattinson w Polsce!

Fotografia: ONS

Wirtualna Polska

Tahliah Debrett Barnett, szerzej znana pod pseudonimem artystycznym FKA twigs to nowa partnerka przystojnego aktora, który dotąd złamał serca milionów kobiet na świecie, Roberta Pattinsona. W warszawskim klubie Basen już jutro, w środę 22 października, jego ukochana zagra koncert dla polskiej publiczności. A że aktor na tournee nie odstępuje swojej ukochanej na krok, wielce prawdopodobnym jest to, że gwiazdor będzie jej towarzyszył również w Warszawie – podobnie, jak to zrobił w weekend w Niemczech.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Zobacz także: Robert Pattinson z nową ukochaną. „Jest naprawdę zakochany”!

Aktor, który swoją popularność zdobył dzięki roli w sadze Zmierzch, przez 4 lata związany był z koleżanką z planu filmu Kristen Stewart. Para rozstała się, gdy na jaw wyszedł romans Kristen z reżyserem Królewny Śnieżki i Łowcy, Rupertem Sandersem. Aktorka wówczas pierwszy raz oficjalnie przyznała, że ona i Robert Pattinson są razem. W specjalnym oświadczeniu, w którym przyznała się do zdrady, napisała:

Jest mi niezmiernie przykro z powodu bólu i wstydu, jakie wyrządziłam bliskim mi osobom i wszystkim, których w jakiś sposób to dotyczy. Ta chwilowa nieostrożność zagroziła najważniejszej rzeczy w moim życiu i osobie, którą kocham i szanuję najbardziej na świecie – Robowi. Kocham go, kocham go, tak bardzo przepraszam.

Zobacz także: Kristen Stewart przez romans straciła Roberta Pattinsona. Jej kochanek stracił żonę i fortunę. Alimenty biją go po kieszeni!

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

A jak się potoczyła dalej kariera Roberta Pattinsona? Dzięki współpracy z Davidem Cronenbergiem zerwał z wizerunkiem bladego wampira i udowodnił, że jest nie tylko bożyszczem nastolatek, ale też świetnym aktorem. Ulubieniec kobiet na całym świecie po raz kolejny wcielił się w jedną z kluczowych ról w filmie kultowego reżysera. W filmie Mapy gwiazd bohater grany przez Pattinsona – Jerome – jest szoferem limuzyny, aspirującym aktorem i scenarzystą. Jak zauważa aktor, jest najnormalniejszą postacią w hollywoodzkim świecie, w którym ludzie okłamują siebie do samego końca.

To typowy marzyciel mieszkający w Los Angeles, normalny chłopak, który nie przestaje wierzyć, że tuż za rogiem czekają na niego sława i pieniądze – wyjaśnia aktor.

Mapy gwiazd z udziałem Pattinsona trafią do polskich kin 7 listopada. Na żywo wcześniej będzie można go spotkać już jutro w środę 22 października w czasie koncertu FKA twigs w warszawskim klubie Basen.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Fotografia: screen z Instagram.com

Fotografia: screen z Instagram.com


Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×