Robert Lewandowski pierwszy raz tak szczerze o poważnej kontuzji [WIDEO]

Robert Lewandowski o kontuzji, fot. AKPA

Robert Lewandowski odniósł niedawno bardzo poważną kontuzję, po której musiał zrobić krótką przerwę na boisku. Na szczęście powrócił w wielkim stylu i wraz ze swoją drużyną zdobył mistrzostwo Niemiec.

Zobacz: Anna i Robert Lewandowscy wspólnie świętowali wczorajszy sukces. Piłkarz oblał piwem kolegę [WIDEO] 

Jak na prawdziwego sportowca przystało, Robert nie poddał się i szybko wrócił do gry. Zrobił to przede wszystkim dla wszystkich swoich kibiców, zapominając o bólu i swojej niedyspozycji. Jak mówi w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską w Dzień Dobry TVN, najważniejsze jest pozytywne nastawienie:

Powiem szczerze, że to nie była faktycznie przyjemna sytuacja, po takim incydencie najważniejsze to, co się dzieje w głowie i jak psychika zadziała. Wiedziałem, że drużyna mnie potrzebuje, wiedziałem, że muszę szybko wrócić na boisko, niezależnie od tego, czy będę się idealnie czuł czy nie, wiadomo, że po takim ciosie ciężko czuć się idealnie, ale zdawałem sobie sprawę, że wszyscy czekają na mnie i musiałem się do tego przygotować. Nie było ważne to, czy będzie mnie bolało, bo na tym poziomie to nie ma znaczenia, ale z drugiej strony musiałem się na to psychicznie przygotować. Musiałem grać w tej masce. Będąc na boisku, człowiek stara się o tym nie myśleć – przekonywał

Brawa za tak wielką wytrwałość.

Zobacz: Anna Lewandowska i Robert Lewandowski planują zakończenie kariery [wideo]

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×