Szukaj

Robert Lewandowski, Arkadiusz Milik, Łukasz Fabiański i inni – zobaczcie, co powiedzieli po meczu [WIDEO]

Piłkarze o wczorajszym meczu, fot. AKPA

Wczorajszy mecz Polski z Gruzją na Stadionie Narodowym w Warszawie przejdzie go historii! Nasza kadra pokonała swoich rywali aż 4:0 w meczu eliminacyjnym do Mistrzostw Europy! Jedną bramkę strzeliła Arkadiusz Milik, zaś trzy kolejne – Robert Lewandowski, który jest w życiowej formie. 

Zobacz: Mecz Polska-Gruzja: Najlepsze ujęcia z boiska

My mamy dla Was najnowsze wywiady naszych wspaniałych piłkarzy z samej szatni tuż po meczu. Każdy z nich bardzo przeżywał wczorajszą rozgrywkę, na szczęście nasza kadra udowodniła wszystkim, że potrafi wygrywać w mistrzowskim stylu:

Ta kadra ma moc, wiarę w siebie i wiarę w zespół. To było widać choćby po meczu, jak się cieszyliśmy. W drużynie jest świetna atmosfera i to trzeba podtrzymać. Gruzini długimi fragmentami grali bardzo dobrze, ale my byliśmy cierpliwi. Mimo tego, że na początku nie wykorzystaliśmy kilku świetnych sytuacji, wiara cały czas była. Nie oglądamy się za siebie, chcemy utrzymać pozycję lidera. Najbliższy mecz będzie bardzo trudny, bo zagramy z Niemcami we Frankfurcie, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby powtórzyć wynik z Warszawy – mówił po wygranej z Gruzją skrzydłowy reprezentacji Polski Sławomir Peszko.

Robert Lewandowski również wierzy w moc reprezentacji:

Jakiś czas temu gdyby tak nie szło, to tak by było do końca, ale jesteśmy już taką reprezentacją, że nie załamaliśmy się, wiedzieliśmy, że musimy konsekwentnie realizować plan, a w końcu padnie ta bramka – powiedział zdobywca trzech bramek Robert Lewandowski.

A co powiedział Arkadiusz Milik?

Emocji nie brakowało również Łukaszowi Fabiańskiemu:

Maciej Rybus:

Arkadiusz Milik:


Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×